تاثیر انتخاب درست لوستر بر دکوراسیون منزل- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 4 سال پیش
تاثیر انتخاب درست لوستر بر دکوراسیون منزل- هایپرکلابز هایپرکلابز :

لوسترها یکی از وسایل دکوری در دکوراسیون منزل محسوب می شوند. باید در انتخاب و استفاده از لوسترها دقت کافی داشته باشید تا لوستر بیشتر به چشم آید. در این جا نکاتی راجع به انتخاب صحیح لوستر بیان می شود ...

اگر اتاق کوچکی دارید به دنبال لوسترهای آویزی بلند وچند طبقه باشید. استفاده از این لوسترها خانه شما را بزرگتر نشان می دهد. اگر سقف اتاق تان بلند است از آویزهای بلند استفاده کنید تا لوستر نور و زیبایی بیشتری به اتاق دهد.

می توانید با انتخاب لوستر مناسب نورپردازی بهتری در فضای منزل داشته باشید. اگر لوسترها را به صورت پشت سرهم نصب کنید نور بیشتری از سقف به فضای خانه شما می تابد. بهتر است لوستر را به عدد فرد نصب کنید، در این صورت حالت مدوری از نور ایجاد می شود و جذابیت بیشتری خواهد داشت.

باید بین لوستر و فضای خانه هماهنگی باشد. اگر فضای منزل تان مدرن است باید از لوسترهای مدرن استفاده کنید. در یک فضای مدرن استفاده از لوسترهای کریستالی کار درستی نیست و دکوراسیون منزل را ناهماهنگ نشان می دهد.

در این جا از لوسترهای کریستالی استفاده شده و جلوه ی خاصی به فضای نشیمن بخشیده است.
در اتاق های کوچک و اتاق کودک نباید از لوسترهای بزرگ و چند شاخه استفاده کنید. هر فضایی به مقدار مشخصی نور احتیاج دارد و باید با توجه به فضا لوستر مناسب را انتخاب کنید.


دراتاق هایی با سقف گچ بری یا سقف با نقش و نگار از لوستر ساده استفاده کنید. با یک لوستر ساده تزئینات سقف شما نمایان تر خواهد شد.در اتاق هایی که سقف کوتاهی دارد بهتر است از لوستر استفاده نکنید اما اگر تاکید دارید که حتما لوستر بخرید از یک لوستر چسبیده به سقف استفاده کنید تا سقف اتاق تان را کوتاه تر نشان ندهد.


برای سقف هایی که زوایای زیادی دارد از یک لوستر گرد بدون زاویه استفاده کنید. با این لوستر در تابش نور تعادل ایجاد می شود و اتاق شما زیباتر نمایان می شود.برای اتاق خواب از لوستر استفاده نکنید و به جای آن از آباژور در کنار تخت استفاده کنید. آباژور چشم شما را خسته نمی کند و نور ملایمی در فضا ایجاد می کند.

ساير تصاوير

تاثیر انتخاب درست لوستر بر دکوراسیون منزل- هایپرکلابز تاثیر انتخاب درست لوستر بر دکوراسیون منزل- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب