طرز تهیه دسر رنگی مرنگ

طرز تهیه دسر رنگی مرنگ

مواد لازم برای دسر رنگی مرنگ : پودر کرم تار تار : 2/1 قاشق چای خوری پودر شکر : 175 گرم سفیده تخم مرغ : 3 عدد رنگ و اسانس دلخواه : به میزان لازم طرز تهیه دسر رنگی مرنگ : ابتدا سفیده تخم مرغ را خوب هم بزنید تا فومی شود . سپس پودر شکر را آرام روی آن بپاشید تا خوب سفت شود . می توانید برای سفت تر شدن سفیده تخم مرغ ، نصف قاشق چای خوری پودر کرم تارتار با پودر شکر مخلوط کنید . در مرحله آخر رنگ و اسانس دلخواه را به دسر بیافزایید و با ماسوره شکوفه روی کاغذ روغنی در سینی فر قالب بزنید . دسر را برای 45-50 دقیقه درون فر با دمای 150 درجه سانتی گراد که قبلا گرم شده قرار دهید تا پخته شود . می توانید مرنگ ها را با مروارید خوراکی تزئین کنید .
ندا نظام ابادی 5 روز پیش
شعر زیبای ارباب زمستان

شعر زیبای ارباب زمستان

زمستان پوستین افزود بر تن کدخدایان را ولیکن پوست خواهد کند ما یک لا قبایان را ره ماتم سرای ما ندانم از که می پرسد زمستانی که نشناسد در دولت سرایان را به دوش از برف بالاپوش خز ارباب می آید که لرزاند تن عریان بی برگ و نوایان را به کاخ ظلم باران هم که آید سر فرود آرد ولیکن خانه بر سر کوفتن داند گدایان را طبیب بی مروت کی به بالین فقیر آید که کس در بند درمان نیست درد بی دوایان را به تلخی جان سپردن در صفای اشک خود بهتر که حاجت بردن ای آزاده مرد این بی صفایان را به هر کس مشکلی بردیم و از کس مشکلی نگشود کجا بستند یا رب دست آن مشکل گشایان را نقاب آشنا بستند کز بیگانگان رستیم چو بازی ختم شد بیگانه دیدیم آشنایان را به هر فرمان آتش عالمی در خاک و خون غلطید خدا ویران گذارد کاخ این فرمانروایان را به کام محتکر روزی مردم دیدم وگفتم که روزی سفره خواهدشد شکم این اژدهایان را به عزت چون نبخشیدی به ذلت می ستانندت چرا عاقل نیندیشد هم از آغاز پایان را حریفی با تمسخر گفت زاری شهریارا بس که میگیرند در شهر و دیار ما گدایان را شهریار
ندا نظام ابادی 5 روز پیش
 معرفی خودرو جیپ گرند چروکی سامیت 2017

معرفی خودرو جیپ گرند چروکی سامیت 2017

حال که بسیاری از خودروهای جدید در نمایشگاه نیویورک معرفی شدند، بد نیست سری هم به غرفه جیپ بزنیم و با جیپ گرند چروکی سامیت 2017 آشنا شویم. درواقع سامیت یک نسخه مخصوص است که قرار است به خانواده گرند چروکی‌های 2017 اضافه شود و دوباره بازار را در دست بگیرد. مدل جدید، نسبت به گرند چروکی‌های قبلی تفاوت‌های عمده‌ای دارد. تغییر نمای جلو، تعویض جلوپنجره، استفاده از LEDهای جدید در چراغ‌های جلو و همچنین رینگ‌های 20 اینچی در گرند چروکی سامیت، از مهم‌ترین تغییرات ظاهری هستند. وقتی درب‌های خودرو را بازکنید، به هر طرفی نگاه کنید چرم‌های خوش‌رنگ و براق را مشاهده خواهید کرد. صندلی‌ها، داشبورد، کنسول و حتی بخش داخلی درب‌ها نیز از چرم پوشانده شده است. از میان چهار رنگ موجود برای چرم‌های داخل خودرو، باید یک رنگ را با سلیقه خود وفق دهید. از ویژگی‌های دیگر گرند چروکی سامیت، می‌توان به سقف چرمی، پلاک‌های فلزی و نورانی زیر درب، شیشه جلو آکوستیک (مقاوم در برابر ورود صدا)، سیستم هوشمند جلوگیری از ورود نویز، زیرپایی‎های مخصوص و سیستم صوتی Harmon/Kardon با 19 بلندگو. جیپ گرند چروکی سامیت 2017، از شستشوگرهای چراغ جلو، سیستم پوشش دهنده نقاط کور راننده، سیستم هشدار برخورد، کروز کنترل هوشمند بهره برده و البته برای اولین بار از سیستم هشداردهنده خروج از لاین و همچنین سیستم کمک پارک نیز استفاده می‌کند.
ندا نظام ابادی 5 روز پیش

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب