بلاگ > خبر > اخبار هایپر کلابز

یک مقاله با کیفیت

هايپركلابز 7 سال پیش
یک مقاله با کیفیت

در طی این چند سال که با شما کاربران خوب و وفادار هایپرکلابز همراه بودیم شاهد انتشار هزاران مقاله تخصصی در حوزه های مختلف از سوی شما کاربران گرامی بودیم .

هایپرکلابز نیز تلاش نموده با نشر مطالب انتخابی شما که قطعا بهترین مقالات در دنیای مجازی هستند در افزایش سطح فرهنگ و دانش خانواده های ایرانی کوشا باشد.

ما همچنین تلاش نمودیم همواره به فکر روشهایی برای تسریع و تسهیل کار نویسندگان در راستای درج مقالات باشیم. ما همواره مسیر حرکت شما را رصد نمودیم ، با شما در ارتباط موثر ماندیم تا بتوانیم همه آنچه سبب آسایش و راحتی شما در این سایت می شود را فراهم نمائیم.
در این خصوص هر گزارشی از اختلال ، کندی یا مشکل در درج مطالب را از شما نویسندگان محترم دریافت نموده و برای رفع آن فکر می کنیم.

پیرو درخواستهای نویسندگان محترم ما به تازگی تعداد کارکترهای دریافتی مقالات را زیاد نمودیم تا شما بتوانید مقالات کامل تر و جامع تری را درج کنید
همچنین ما به تازگی قراردادن تصویر را حین ثبت مقاله اجباری نمودیم تا شما بدون مشکل بتوانید مقالاتی با تصاویر زیبا منتشر کنید

از شما نیز همواره درخواست داریم در حین کار با سایت مواردی که به نظر شما به بهبود سایت و کار با آن کمک می کند را برای ما مطرح نمائید تا بتوانیم نیازهای شما را پاسخگو باشیم.
منبع :http://hyperclubz.com
9 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
سیامک ترکاشون سیامک ترکاشون با سلام واحترام:کاش در مورد :چگونگی مسابقه نویسندگی:در چه موردی؟-چند سطر وکلمه حداکثر؟داستان-علمی وغیره؟-کمی توضیح می دادید. ممنون
7 سال پیش
1