خاصیت فوق‌العاده‌ی لیموترش- هایپرکلابز

س آ 6 سال پیش
هایپرکلابز :

مانع انباشتگی چربی‌ها می‌شود

 پوست صورت را خوش آب و رنگ می‌کند

خواص ضد پیری دارد

اسانس لیموترش با احتباس آب مقابله می‌کند

به هضم غذا کمک می‌کند

دم کرده‌ی لیموترش برای بهبود گلو درد مفید است

لیموترش: ضد شوره


0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 39 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران هیچ هیچ هیچ هیچ ۱) دارای اثر ضدعفونی کننده آبهای آشامیدنی مشکوک است، اگر بخواهید آب استرلیزه و کاملا ضدعفونی شده بنوشید از این دستور می‌توانید استفاده کنید؛ چند قطره آب تازه لیموی ترش را در لیوان آبی که می‌خواهید بنوشید بریزید، از این طریق می‌توانید آبی کاملا پاک و تمیز بنوشید. از این روش در بسیاری از کشورها از جمله آلمان استفاده می‌شود. ۲) اگر به سلامت گوشت و ماهی تردید دارید می‌توانید از آب تازه لیموترش استفاده کنید. ۳) برای اینکه مطمئن شوید شیر بریده است یا نه می‌توانید چند قطره از آب لیموترش در شیر بچکانید و بعد به هم بزنید. اگر شیر حالت دانه دانه پیدا کرد، معلوم است که بریده است و قابل استفاده نیست. ۴) برای تهیه شربت لیموناد قطعات درشت یک لیموترش را در داخل بطری محتوی ۵ لیتر آب وارد کرده و هر روز ۲ بار، آن را تکان دهید. پس پایان ۸ روز مایع را با صافی صاف کرده و در بطری دیگری ریخته و درب آن را گذاشته و به حالت خوابیده نگهداری کرده و موقع مصرف از آن استفاده کنید. ۵) از دم کرده ۲ یا ۳ عدد لیمو با پوست در یک لیتر آب پس از سرد شدن، نوشابه بسیار خوبی به دست می‌آید. ۶) آب تازه لیموترش اثر قلیایی کننده و ضداسیدیته معده را دارد، زیرا لیموترش دارای مقداری پتاس و اسید سیتریک است و هنگامی که این اسید وارد بدن می‌شود و کلسیم تجزیه شده تولید می‌کند در نتیجه دو مولکول اسید کربنیک از بین می‌رود که در قلیایی کردن خون نقش بسزایی دارد.
می پسندم 3 6 سال پیش
محبوبه داودآبادی محبوبه داودآبادی جالب بود مرسی
می پسندم 0 6 سال پیش
علیرضا حاجی    هاشمی ورنوسفادرانی علیرضا حاجی هاشمی ورنوسفادرانی خواص زیادی دارد ازجمله پوست ان برای ناراحتیهای ریوی ودانه های داخل برای ازبین بردن انگل وخود لیمو برای تصفیه خون استفاده می شود
می پسندم 0 6 سال پیش
مجتبی قاسمی مجتبی قاسمی بالاخره اين ليموترش براي سفيدي دندان مفيد است يا براي دندان مضر ؟ در يك قسمت مي گويند براي سفيدي دندان مفيد است و در جاي ديگر آن را مضر براي دندان مي دانند .
می پسندم 0 6 سال پیش
حمید مرادی تاجیک حمید مرادی تاجیک تو هضم غذا کمک میکنه ولی مواظب دندوناتون باشید
می پسندم 0 6 سال پیش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب