آلرژی به عسل- هایپرکلابز

مریم رستمی 6 سال پیش
هایپرکلابز :

آیا ممکنه کسی به عسل، این خوراکی شفا بخش حساسیت داشته باشد؟

1 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 9 دیدگاه
م ه م ه عسل و حساسیت (آلرزی)بعضی افراد نسبت به عسل حساسیت دارند و خوردن آن باعث خشکی دهان. تنگی نفس . اسهال خونی. و حتی بعضی از بیماریهای �وستی می گردد. آنها نباید حتی به مقدار بسیار کم هم عسل تغذیه نمایند. کودکان بیشتر به عسل حساسیت داشته و در صورت عدم سازش با آنها باید از مصرف ان خود داری کرد.
می پسندم 0 6 سال پیش
م ه م ه عسل و پوست پیغمبر اکرم (ص) می فرماید: حق تعالی برکت فرستاده است در عسل و در آن شفای جمیع درد هاست. عسل اثر شفا بخشی روی پوست داشته و در بین وسایل پیشگیری که به پوست نیرو می بخشد جای شایسته ای دارد. بقراط حکیم و ابن سینا به خواص توانایی بخش عسل روی پوست ازجمله نرم و سفت شدن و زیبایی آن اشاره کرده و آن را از مصرف کرم یا پمادهای صنعتی موثر دانسته اند. عسل به علت خواص جذب انی که دارد ترشحات پوستی را جذب و به بافت های پوششی غذا می رساند و همچنین نا همواریهای ان را صاف میکند.
می پسندم 0 6 سال پیش
م ه م ه آمیش با تزریق عسل بیماران مبتلا به بیماریهای سخت پوستی مانند:گال را که به همین نارسایی های ناگوار دچار بوده اند شفا داده است. شرمن یاد آور میشود که خارش زیاد بیماران مبتلا به اگزمای کهنه به همین روش درمان شده اند بیماران مردان و زنانی بوده اند که بیش از 10 سال از این ناراحتی و خارش و درد رنج می برده اند . این پزوهشگر معتقد است که تزریق عسل مستقیم روی فیبر های پوستی که موجب تحریکات خارش می گردند اثر میکند. بازتاب ضد خارش در عسل برابر با قرص گلو کونات کلسیم می باشد. خا چا توریان و پاپو متخصصین پوست از مسکو در سال 1945 میلادی زخم های پئست صورت را با مصرف عسل درمان کردند. در این روش در اثر پانسمان با عسل ریشه های برجسته زخم (بر امدگی ها ) و محل چسبندگی آنها از بین رفتند و به سرعت زخم ها به هم آمدند . در ضمن درمان یعنی در مدت 12 روز پی در پی هر روز 60 گرم مصرف می نموده است.
می پسندم 0 6 سال پیش
مریم رستمی مریم رستمی من حدود ده سالیه که به عسل حساسیت گوارشی پیدا کردم یعنی با خوردن حتی یک قاشق مرباخوری عسل دچار درد و اسپاسم شدید معده میشم .هیچ دکتری هم سر درنیاورده که چرا این اتفاق می افته.اتفاقا اولین بار این اتفاق با خوردن عسل طبیعی افتاد و من را از استفاده عسل محروم کرد.
می پسندم 0 6 سال پیش
نازنين . نازنين . برخي افراد به عسل طبيع ياونم با موم حساسيت دارن! من خودم با خوردن عسل با موم كهير ميزنم
می پسندم 0 6 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب