**** انــــــــــــــواع شربـــــــــــت ها از عســــــــــــــل.............****- هایپرکلابز

B KARIMI 11 سال پیش
هایپرکلابز :

Honey Champagne Fondue

شربت آب لیمو با عسل

یک یا دو قاشق غذا خوری عسل را با یک قاشق چای خوری آب لیمو ترش در یک لیوان آب ولرم مخلوط کرده و پس از سرد شدن بنوشید.

شربت آب پرتقال با عسل 

الف: نصف لیوان آب پرتقال و نصف آب نارنگی را با مقداری عسل مخلوط نموده و پس از سرد شدن در یخچال با انداختن تکه های یخ در آنمصرف نمایید.

ب:زرده تخم مرغ را هم زده و با یک لیوان آب پرتقال مخلوط و مقداری عسل م کمی خامه به آن افزوده مصرف نمایید. می توانید از مخلوط کردن آب پرتقال و عسل هم شربت تهیه نمایید.


شیر و عسل

عسل به علت داشتن مواد معدنی اگر همراه شیر مصرف شود یک غذای کامل را تشکیل می دهد. بعضی از محققین تا کید می کنند که به مدت 12 هفته می توان به عنوان غذا فقط از شیر وعسل و و یتامین استفاده نمود بدون اینکه در بدن هیچ گونه کمبودی از نظر مواد غذایی پدیدار شود.

مخلوط شیر وعسل از مغذی ترین و شفابخش ترین غذاها بوده و مصرف آن برای همه مخصوصا اطفال بسیار نافع است زیرا سریع الجذب بوده . به آسانی هضم می گردد. چنانچه دو قاشق غذا خوری عسل را در یک لیوان شیر گرم حل نموده و بنوشید یک نوشابه بی نهایت مقوی و دلچسب است.

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 15 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران B KARIMI B KARIMI ممنون از دوستان..........
می پسندم 9 11 سال پیش
بهار فاضلي بهار فاضلي براي از بين بردن اسپاسم معده شربت عسل با عرق رازيانه خورده شود نافع است
می پسندم 0 11 سال پیش
الهام ارشادی آذر الهام ارشادی آذر grazie happy
می پسندم 0 11 سال پیش
م ه م ه نقل قول از مینا کرمپور با سلام , در مورد آب پرتقال با عسل بهتر است ابتدا عسل را در مقداری آب گرم حل کرده و پس از خنک شدن مخلوط آب پرتقال و نارنگی را اضافه کنیم تا در اثر حرارت ویتامین C آن از بین نرود. در مورد زرده تخم مرغ هم بهتر آن است که از خوردن زرده یا سفیده خام اجتناب شود. *********************************
می پسندم 0 11 سال پیش
مینا کرمپور مینا کرمپور با سلام , در مورد آب پرتقال با عسل بهتر است ابتدا عسل را در مقداری آب گرم حل کرده و پس از خنک شدن مخلوط آب پرتقال و نارنگی را اضافه کنیم تا در اثر حرارت ویتامین C آن از بین نرود. در مورد زرده تخم مرغ هم بهتر آن است که از خوردن زرده یا سفیده خام اجتناب شود.
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 3 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب