آلو بخارا و لواشك - هایپرکلابز

هایپرکلابز :

طرز آلو بخارا و لواشك را بنويسيد .

1 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 9 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران MORAD NAZARI MORAD NAZARI پوست آلوها به راحتی از آنها جدا می شود . آلوهای پوست گرفته را در سبدی قرار داده و در آفتاب گذاشته ، خشك می كنیم دقت كنید خیلی خشك نشود . ضمنا می توانیم آلوها را به لواشك هم تبدیل كنیم . به این صورت كه مقدار كمی آب روی آلوها ریخته روی حرارت قرار می دهیم و می جوشانیم آنقدر كه آلوها له شود بعد از خنك شدن آنها را در سبدی ریخته و خوب صاف می كنیم . آب صاف شده را توی سینی ریخته و در آفتاب قرار داده و تبدیل به نان لواشك می شود .
می پسندم 2 10 سال پیش
 شوشان  انجيليان شوشان انجيليان تا از آلوها را برش زده با كمي آب و نمك مي ريزيم غليط شود صافي كرده دوباره روي شعله مي گذاريم كه باقيمانده آب تبخير شود پس از خنك شدن ته ظرفهاي چيني را كمي چرب كرده مواد را در آن ظرفها مي ريزيم و براي مدت تقريبا 2 روز درآفتاب مي گذاريم البته آفتاب سوزان تابستان تا خودش را بگيرد، ولي اگر ته ظرف را چرب نكنيم، لواشك به ظرف مي چسبد كه جداكردن آن سخت خواهد بود.
می پسندم 0 10 سال پیش
طاهره ...... طاهره ...... آلوها را در آب نمک بگذارید کمی نرم شود و بعد پوست آن را گرفته و کمی نمک بزنید و در سینی که چرب شده بریزید و در آفتاب بگذارید وقتی کمی خشک شد آن را در سایه گذاشته تا خشک شود
می پسندم 0 10 سال پیش
فریبا شخصی هشجین فریبا شخصی هشجین nemidonam
می پسندم 0 10 سال پیش
فریبا شخصی هشجین فریبا شخصی هشجین ok
می پسندم 0 10 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب