طرز تهيه كشكول رو ميخواستم؟- هایپرکلابز

امير حسين دائمي 12 سال پیش
هایپرکلابز :

طرز تهيه كشكول رو ميخواستم؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 5 دیدگاه
مصطفی یوسف زاده مصطفی یوسف زاده اين دسر مخصوص كشور تركيه است و بسيار خوشمزه مي‌باشد. در ضمن با توجه به اين‌كه انواع ميوه‌هاي بهاري در بازار موجود است شما به دلخواه مي‌توانيد از اين ميوه‌ها استفاده كنيد. شير و شكر را روي حرارت قرار مي‌دهيم تا شكر حل شده و شير بجوشد، بعد پودر بادام را ريخته و هم مي‌زنيم.نشاسته، آرد و زرده تخم‌مرغ را با آب مخلوط كرده تا يك‌دست شود و آرام‌آرام به شير اضافه مي‌كنيم و مدام هم مي‌زنيم تا غليظ شود. سپس در ظرف سرو ريخته و اجازه مي‌دهيم خنك شود. بعد از خنك شدن روي آن را با ميوه خردشده دلخواه پوشانده و سرو مي‌كنيم.
می پسندم 0 12 سال پیش
صنم نصرالهی صنم نصرالهی مرسی از دوستان
می پسندم 0 12 سال پیش
محمد سالاری بنا محمد سالاری بنا دوستان عزیزم دست شما درد نکنه.
می پسندم 0 12 سال پیش
مهشيد طاهري مهشيد طاهري مواد اولیه : شير يك ليتر شكر يك پيمانه پودر بادام و نشاسته از هر کدام دو قاشق سوپخوري آب سرد و آرد از هر کدام يك قاشق سوپخوري زرده تخم‌مرغ يك عدد ميوه خردشده دلخواه به ميزان لازم كشكول ميوه‌اي طرز تهيه: اين دسر مخصوص كشور تركيه است و بسيار خوشمزه مي‌باشد. در ضمن با توجه به اين‌كه انواع ميوه‌هاي بهاري در بازار موجود است شما به دلخواه مي‌توانيد از اين ميوه‌ها استفاده كنيد. شير و شكر را روي حرارت قرار مي‌دهيم تا شكر حل شده و شير بجوشد، بعد پودر بادام را ريخته و هم مي‌زنيم. نشاسته، آرد و زرده تخم‌مرغ را با آب مخلوط كرده تا يك‌دست شود و آرام‌آرام به شير اضافه مي‌كنيم و مدام هم مي‌زنيم تا غليظ شود. سپس در ظرف سرو ريخته و اجازه مي‌دهيم خنك شود. بعد از خنك شدن روي آن را با ميوه خردشده دلخواه پوشانده و سرو مي‌كنيم
می پسندم 0 12 سال پیش
علیرضا انصاری علیرضا انصاری مواد اولیه : شير يك ليتر شكر يك پيمانه پودر بادام و نشاسته از هر کدام دو قاشق سوپخوري آب سرد و آرد از هر کدام يك قاشق سوپخوري زرده تخم‌مرغ يك عدد ميوه خردشده دلخواه به ميزان لازم كشكول ميوه‌ايطرز تهيه: اين دسر مخصوص كشور تركيه است و بسيارخوشمزه مي‌باشد. در ضمن با توجه به اين‌كه انواع ميوه‌هاي بهاري در بازار موجود است شمابه دلخواه مي‌توانيد از اين ميوه‌ها استفاده كنيد. شير و شكر را روي حرارت قرار مي‌دهيم تاشكر حل شده و شير بجوشد، بعد پودر بادام را ريخته و هم مي‌زنيم.نشاسته، آرد و زرده تخم‌مرغ رابا آب مخلوط كرده تا يك‌دست شودو آرام‌آرام بهشير اضافه مي‌كنيم ومدام هم مي‌زنيم تاغليظ شود. سپس در ظرف سرو ريخته و اجازه مي‌دهيم خنك شود. بعد از خنك شدن روي آن را با ميوه خردشده دلخواهپوشانده و سرو مي‌كنيم.
می پسندم 0 12 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب