به نظر شما خوردن غذا ها به صورت آب پز تا چند در صد مي تواند در روند سلامتي انسان موثر واقع شود ؟- هایپرکلابز

جواد. س.م 12 سال پیش
هایپرکلابز : به نظر شما خوردن غذا ها به صورت آب پز تا چند در صد مي تواند در روند سلامتي انسان موثر واقع شود ؟
0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 4 دیدگاه از 4 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران م ه م ه برای سالم زیستن، غذای آب پز مصرف کنید پژوهشگران در استرالیا تاثیر روش های مختلف پخت مواد غذایی را در ایجاد مواد زیانبار در غذا بررسی کردند. بررسی این پژوهشگران نشان می دهد ، روش هایی مانند سرخ کردن که در آن مواد غذایی به مدت طولانی در حرارت زیاد قرار می گیرد، باعث ایجاد مواد زیانبار در غذا می شود . این بررسی نشان می دهد ، افرادی که به خوردن غذاهایی که با این روش ها تهیه شده است عادت دارند ، بیش از دیگران به دیابت و بیماری های قلبی دچار می شوند . بر اساس این بررسی ، مصرف مواد غذایی سرخ شده و غذاهای آماده ، خطر بروز واکنش های التهابی را در مبتلایان به دیابت افزایش می دهد. پژوهشگران بر اساس این بررسی ، مصرف غذاهای آب پز را بهترین روش حفظ سلامت می دانند.
می پسندم 1 12 سال پیش
مینا کرمپور مینا کرمپور خیلی خیلی زیاد برای سلامتی موثرند .
می پسندم 0 12 سال پیش
نازنين . نازنين . اصلا اصلا اصلا آدم افسردگي ميگيره!!! شما نظره واقعيتي خودتون رو ميگيد يا افه مياين؟ اگه واقعا اين طوري زندگي ميكنيد كه واقعا واستون متاسفم!!! مگه ميخواين چند سال عمر كنيد!!!
می پسندم 0 12 سال پیش
محمد سالاری بنا محمد سالاری بنا سالم ترین روش پخت غذا، آب پز کردن آن است.افرادی که از غذاهای آب پز استفاده می کنند، کمتر از دیگران به بیماری های قلبی و دیابت دچار می شوند. پژوهشگران در استرالیا تاثیر روش های مختلف پخت مواد غذایی را در ایجاد مواد زیانبار در غذا بررسی کردند. بررسی این پژوهشگران نشان می دهد ، روش هایی مانند سرخ کردن که در آن مواد غذایی به مدت طولانی در حرارت زیاد قرار می گیرد، باعث ایجاد مواد زیانبار در غذا می شود . این بررسی نشان می دهد ، افرادی که به خوردن غذاهایی که با این روش ها تهیه شده است عادت دارند ، بیش از دیگران به دیابت و بیماری های قلبی دچار می شوند . بر اساس این بررسی ، مصرف مواد غذایی سرخ شده و غذاهای آماده ، خطر بروز واکنش های التهابی را در مبتلایان به دیابت افزایش می دهد. پژوهشگران بر اساس این بررسی ، مصرف غذاهای آب پز را بهترین روش حفظ سلامت می دانند.
می پسندم 0 12 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب