آيا سير در محافظت از سيستم هاي قلب , عروق اثر دارد ؟- هایپرکلابز

حمید عدالتی فر 11 سال پیش
هایپرکلابز :

آيا سير در محافظت از سيستم هاي قلب , عروق اثر دارد ؟

برچسب ها :سیر,انجمن سلامتي
0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 23 دیدگاه
حسین  موسوی حسین موسوی بله : سیر هفتاد و دو مرضو از بین میبره . اولیش خود آدمه /
می پسندم 0 11 سال پیش
صفورا  نصری صفورا نصری بله
می پسندم 0 11 سال پیش
آرش اسكندري آرش اسكندري خواص سير در طب قدیم ایران گرم و خشک است اسانس سیر که در اثر تقطیر سیر با بخار آب حاصل می شود برای تغییر طعم غذا مصرف می شود .1)سیر بادشکن وضد عفونی کننده است .2)خوردن سیر مصونیت بدن را در مقابل بیماریها افزایش می دهد .3)سیر کرم کش است .4)سیر محرک و تقویت کننده بدن است .، برای درد گلو میتوانید یک حبه از سیر را رنده کرده و یک قاشق مربا خوری آبلیمو به آن اضافه نمایید سپس میل کنید، اگر این کار را چند بار انجام دهید برای درد گلو داروی مفیدی میباشد. سیر داروی سرماخوردگی و زکام است .و غيره.
می پسندم 0 11 سال پیش
علی‌محمد کرامت علی‌محمد کرامت 30 عدد سیر پوست کنده با 5 عدد لیموی شیرازی که فقط هسته آن گرفته شده است (با پوست) با هم مخلوط و میکس کرده در یک لیتر آب بجوشانید پس از سرد شدن آنرا صاف نموده و از مایع غلیظ بدست آمده روزانه نصف استکان میل کنید تا 21 روز پس از آن یکهفته دست نگهدارید و دوباره 21 روز ادامه دهید و نتیجه معجزه‌آسای آنرا ببینید.
می پسندم 0 11 سال پیش
آرش اسكندري آرش اسكندري با سلام ، سیر از مدت‌ها پیش، برای کاربردهای پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است و بیشترین مورد استفاده آن در سال‌های اخیر برای موارد قلبی - عروقی و خاصیت ضد میکروبی آن بوده است. ترکیبات سولفور شامل آلیسین، ظاهرات ترکیبات فعالی در ریشه پیاز گیاه سیر است.
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 3 4 5 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب