چگونه در مقابل آلرژی پاییزه مقاوم باشیم؟ - هایپرکلابز

حمزه زارع 10 سال پیش
هایپرکلابز :

چگونه در مقابل آلرژی پاییزه مقاوم باشیم؟

1 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 7 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران MORAD NAZARI MORAD NAZARI این روزها در فصل پاییز آلرژی در اوج خودش قرا رگرفته است و بهتر است تا با آن به جدیت مقابله کنیم. یکی از راه های درست این مبارزه استفاده از سبزیجات در مقابل آلرژی است.جعفری:بر طبق آخرین تحقیقاتی که در سال گذشته انجام گرفته است. یکی از سبزیجاتی که می توان از آن برای مبارزه با آلرژی استفاده کرد جعفری است. جعفری به همراه بو و عطر بسیار دلپذیری که دارد می تواند شما را مقاوم در برابر آلرژی ها کند.
می پسندم 1 10 سال پیش
سمانه مقدم سمانه مقدم آمپول ضد حساسيت
می پسندم 0 10 سال پیش
م ا م ا رژیم غذایی مناسب همراه با ورزش و هوای سالم اجازه نمیدهد شما به هیچکدام از بیماریها مبتلا شوید این تجربه شخصیه بنده است
می پسندم 0 10 سال پیش
حميد  صادقيان مشهور حميد صادقيان مشهور استفاده از سبزيجاتي مثل جعفري سير وپياز مركبات و كلم بروكلي وكلم پيچ است
می پسندم 0 10 سال پیش
MORAD NAZARI MORAD NAZARI سیر و پیاز:یکی از دیگر از سلاح های مبارزه با آلرژی موادی هستند که شامل کورستین باشند.برای اینکه اینگونه مواد را پیدا کنید بهترین گزینه برای شما می تواند سیر و پیاز باشد و بهتر است تا از آن ها در بیشتر غذاهای خود استفاده کنید.کلم پیچ:کلم پیچ از جمله سبزیجاتی است که شما می توانید به راحتی تهیه کنید استفاده از ان در سالاد بی نظیر است. در کنار طعم و مزه بسیار خوبی که دارد شما می توانید آن را یک ماده بسیار خوب برای جلوگیری از آلرژی نیز به حساب آورید.
می پسندم 0 10 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب