ناخنک چشم و راه حل آن ؟ - هایپرکلابز

حمزه زارع 10 سال پیش
هایپرکلابز :

ناخنک چشم و راه حل آن ؟

برچسب ها :,انجمن سلامتي
3 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 8 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران حامد سالار حامد سالار ناخنك يك ضايعه مثلثي است كه از سفيدي چشم (ملتحمه) روي سياهي چشم (قرنيه) كشيده مي شود. اين ضايعه ناشي از رشد خوش خيم بافت پيوندي و رگ هاي ملتحمه است. ناخنك معمولاً ابتدا به صورت يك سفيدي روي ملتحمه ايجاد مي شود كه به تدريج به سمت قرنيه رشد مي كند.اگر ناخنك كوچك باشد و ظاهر ناخوشايندي نداشته باشد و باعث قرمزي و سوزش چشم ها نشود نياز به درمان خاصي ندارد.اگر ناخنك گهگاه ملتهب شود و سوزش و قرمزي چشم ايجاد كند مصرف قطره هاي اشك مصنوعي به صورت مكرر ممكن است باعث تسكين علائم شود.
می پسندم 1 10 سال پیش
فریال مودت فریال مودت قرار گرفتن در برابر نور باعث افزایش ناخنک چشم میشود
می پسندم 0 10 سال پیش
آرش اسكندري آرش اسكندري در مراحل اولیه که ضایعه کوچک است و روی قرنیه چشم را نگرفته است، علائم بیماری نیز خفیف می باشد، ولی به تدریج باعث خارش، سوزش و قرمزی چشم می شود.
می پسندم 0 10 سال پیش
آرش اسكندري آرش اسكندري عینک آفتابی باید امواج مضر نور آفتاب (ماورای بنفش) را جذب کند. امواج ماورای بنفش با طول موج کمتر از 340 برای چشم مضر است.
می پسندم 0 10 سال پیش
آرش اسكندري آرش اسكندري ناخنک چشم خفیف‌ترین عارضه اشعه ماورای بنفش نور آفتاب است. هنوز برای این عارضه چشمی علت مشخصی یافت نشده است، اما به نظر می‌رسد قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض نور آفتاب، بدون استفاده از عینک آفتابی، از علل مهم بروز آن است.
می پسندم 0 10 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب