سلامتی > تغذيه و تناسب اندام

در این انجمن مي توانيد با ساير اعضاء به بحث و تبادل نظر بپردازيد و به پاسخ سوالات خود در مورد تغذیه و تناسب اندام برسيد
امید قنبری
روش تشخیص عسل طبیعی از تقلبی چگونه است؟ همانطور که می دانیم عسل طبیعی خواص درمانی شگفت انگیزی دارد اما تشخیص اصل بودن عسل بسیار دشوار است آیا کسی می دونه چطوری میشه عسل اصل را از تقلبی تشخیص داد؟
امید قنبری
به نظر شما بهترین خوراکی و خوردنی برای شب یلدا چیه؟ سفره شب چله در مناطق گوناگون ایران، بسته به فرهنگ قومی، تفاوت‌هایی هرچند اندک دارد؛ اما باید توجه داشت که خوردنی‌های شب یلدا، در واقع میوه و آجیل است و نه شام! در واقع بهترین خوردنی شب یلدا، آجیل است....
امید قنبری
کسی میدونه خواص عسل چیه؟ یک جا خوندم حضرت محمد (ص) فرموده اند: خوردن عسل، استعمال بوی خوش، سوارکاری و نگاه کردن به سبزه نشاط میاره. به عقیده ابو علی سینا، عسل خوراکی است که جوانی را جاویدان می سازد، حافظه را نیرو می بخشد. آیا...
امید قنبری
کسی میدونه روغن زیتون چطور تهیه میشه؟ فکر می کنم روغن زیتون با فشردن زیتون تهیه بشه آیا کسی میتونه توضیحات بیشتری راجع به این موضوع بده که چجوری روغن زیتون تهیه میشه؟
سمانه ایزانلو
لاغری در مورد تغذیه سالم صحبت کنید من کمبود وزن دارم نسبت به قدم که 172است وزنم 60کیلو می باشد ایا وزنم نرمال هست یا نه؟
نیلوفر 123
ماهی نخوردن دخترم دختر من هیچ علاقه ای به خوردن ماهی به هیچ شکلی نداره از قلیه گرفته تا کبابی تا سرخ شدنی ..... با توجه به اینکه ماهی خیلی برای بدن فایده داره به نظرتون من باید چکار کنم؟ راهی پیشنهاد کنید...در ضمن پانز...
MORAD NAZARI
آیا سبزیجات به رشد قد کمک می‌کند؟ برای رشد و نمو طبیعی، یک رژیم غذایی سالم ضروری است. برای اینکه قد تا حد ممکن رشد کند، به چه مواد غذایی مناسبی برای بدنمان احتیاج داریم تا سلول‌های جدید و استخوانهای قوی ساخته شود؟
مصطفی ﻣطیع دولت
به نظر شما آیا خواص انبه از ضرر آن بیشتر است ؟ با وجود اینکه انبه از چاق کننده ترین میوه هاست به نظر شما آیا خواص آن بیشتر از ضرر آن است؟
فرزانه جعفربيگلو
آيا شکلات سیاه باعث افزایش کلسترول خون می‌شود؟ آيا شکلات سیاه باعث افزایش کلسترول خون می‌شود؟ پوسیدگی دندان‌ها چطور؟ و آيا شکلات سیاه حاوی کافئین زیادی است؟
فرزانه جعفربيگلو
آيا پاي مرغ جایگزیني برای قرص‌های غضروف ساز است؟ آيا پاي مرغ جایگزیني برای قرص‌های غضروف ساز است؟ و آيا افرادی که مبتلا به بیماری قلبی و چربی خون و کلسترول بالا هستند، مى توانند از آن استفاده كنند؟

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب