سلامتی > دهان و دندان

در این انجمن مي توانيد با ساير اعضاء به بحث و تبادل نظر بپردازيد و به پاسخ سوالات خود در مورد بهداشت دهان و دندان و بیماریهای آن برسيد
صادق هواخواه
دندان هايي سفيد و سالم با جويدن آدامس به نظر شما آيا مي شود تنها با جويدن آدامس و بدون مسواك زدن دندان هايي سفيد و سالم داشت؟ لطفا نظرات و پيشنهادات خود را با ما به اشتراك بگذاريد
talieh ...
talieh ... در دهان و دندان نوشت. 3 سال پیش
چکار باید کرد تا خوردن شیرینی آسیب کمی به دندان وارد کند؟ از نظر من خوردن کمی نان قبل از خوردن شیرینی از رفتن آن داخل منافذ دندان جلوگیری میکند.شما چه راههایی رو پیشنهاد میکنید؟
لام الف
لام الف در دهان و دندان نوشت. 3 سال پیش
دندان های انتهایی را چگونه تمیز نگه داریم؟ دندان هایی که در انتهای ردیف دندانی قرار دارند و رساندن نخ دندان و حتی مسواک به آنها دشوار است بیشتر در معرض پوسیدگی قرار دارند، شما چه توصیه هایی برای تمیز کردن این دنداها دارید؟
لام الف
لام الف در دهان و دندان نوشت. 3 سال پیش
آیا استفاده روزانه از نخ دندان باعث آسیب رسانی به لثه ها می شود؟ آیا استفاده روزانه از نخ دندان باعث آسیب رسانی به لثه ها و اصطلاحا نشست لثه ها می شود؟
ملیحه برزگر
مسواک کردن دندانها طبق روایات مسواک زدن قبل از هر نماز مستحب است به نظر شما با تکرار مسواک داندانها ساییده نمیشوند؟
h m
h m در دهان و دندان نوشت. 3 سال پیش
بوی بد دهان آیا ادعای درمان بوی بد دهان با لیزر صحت دارد؟
لام الف
لام الف در دهان و دندان نوشت. 3 سال پیش
با جرم روی زبان چه میکنید؟ با جرم روی زبان چه میکنید؟ البته این مساله گاه ناشی از وجود یک بیماری است.آیا برطرف کردن آن با وسایل مخصوص صحیح است یا خیر؟

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب