كار با حقوق بالا يا با علاقه بالا ؟- هایپرکلابز

علی رحمانی 11 سال پیش
هایپرکلابز :

بنظر شما کاری که حقوقش بیشتره بهتر یا کاری که حقوقش کمتره ولی بهش علاقه دارید؟
من خودم کاری که حقوقش بیشتره انتخاب کردم
می خواستم نظر شمارو هم درباره ی این موضوع بدونم؟

0 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 40 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران الی سعیدی الی سعیدی با عرض ادب به نظرات دوستانبه اعتقاد من اگر ما دنبال علاقه مون بریم در کارمون پیشرفت میکنیم و از بهترین ها خواهیم بود و بالطبع درآمد خوبی هم خواهیم داشتاما اگه دنبال پول بریم چون علاقه ای به کارش نخواهیم داشت در حد ابتدایی از اون کار باقی خواهیم موند و همیشه ناراحت عمر از دست رفته هستیم.حالا کدوم بهتره؟
می پسندم 3 11 سال پیش
الهام . الهام . هر کسی حداقل یک سوم از وقت روزانه خودشو سر کار میگذرونه، که یک یا دو روز هم نیست. اگر به کارش علاقه نداشته باشه، خودشه که عذاب میکشه، اگر دنبال علاقه بره حداقل از کارش لذت می بره. مگر اینکه نیاز مالی داشته باشه که در این صورت محبوره به حقوق بالا فکر کنه.
می پسندم 0 11 سال پیش
امير  پاشا امير پاشا بهتر از هردو، كاريه كه هم حقوقش بيشتره و هم بهش علاقه داريم.
می پسندم 0 11 سال پیش
اسماعیل رهبری خاتونی اسماعیل رهبری خاتونی علاقه شرط اول در کار می باشد. در کنار علاقه خلاقیت در کار پیش می آید،و همچنین از انجام کار لذت برده و از نظر روحی و روانی سیراب می گردید. و به دنبال آن از دریافت حقوق هم تامین می شوید.
می پسندم 0 11 سال پیش
شکوفه ایمانی شکوفه ایمانی کاری که هم حقوق بالا داشته باشه هم علاقه زیادی بهش داشته باشم ، حاضر نیستم بخاطر علاقه به انجام کاری حقوق پایین بگیرم و یه جورایی بیگاری کنم و بر عکسش هم هست ، یعنی دوست ندارم به خاطر درآمد بالا هر شغلی رو در هر محیطی بپذیرم
می پسندم 0 11 سال پیش
1 2 3 4 5  ... 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر بحث ها از علی رحمانی

به نظرت من چی بپوشم؟