پوشش برای بانوان لازم است یا خیر؟- هایپرکلابز

هایپرکلابز :

آیا پوشش به معنی حجاب برای یک خانم واقعا لازم است؟ چرا باید بانوان به پوشش خود اهمیت دهند؟ اگر یک خانم پوشش مناسبی نداشته باشد آیا ممکن است که برای وی مشکلاتی بوجود آید؟ مردان در این بین چه نقشی دارند؟

27 نفر این را می پسندند
مشاهده 1 دنبال کننده
در حال نمایش 3 دیدگاه از 3 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران محمد کرامت محمد کرامت همانطوری که انسان‌ها لوازم ارزشمند خود را برای آنکه به دست نااهلان نیفتد و مثلا جواهرتشان را از دستبرد دزد در جای امنی نگهداری می‌کنند و دور از دسترس متجاوزین قرار می‌دهند بانوان هم از آنجا که جزو آفریده‌های ارزشمند پروردگار متعال هستند بایستی از تیررس نگاه ناپاکان و نااهلان در امان باشند. بنابراین به نظر من اصل وجود پوشش و حجاب برای خانمها لازم است.
می پسندم 3 9 سال پیش
احسان دشتستانی1758000066 احسان دشتستانی1758000066 حجاب و پوشش به منظور صیانت از حریم یک زن مسلمان وضع شده است. ولی افراط در این مسئله قطعا باعث بروز واکنش‌های منفی در بانوان خواهد شد. اینکه دین را فقط در حجاب بدانیم و باقی قضایا و مشکلات کشور را نادیده بگیریم جفا در حق حجاب است.
می پسندم 0 8 سال پیش
ana1840186933 moslemi ana1840186933 moslemi پوشش در اسلام یعنی که طوری لباس بپوشید که از چشم ناپاکان در امان باشید. یعنی جوری نباشد که وقتی در خیابان قدم می زنید چشمها به سوی شما بازگردد و موجب چشم چرانی آدمهای چشم ناپاک قرار گیرید.
می پسندم 0 9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب