سبک زندگی > مد ، آرایش و زیبایی

در این انجمن مي توانيد با ساير اعضاء به بحث و تبادل نظر بپردازيد و به پاسخ سوالات خود در مورد مد ، آرایش و زیبایی برسيد
لام الف
به رو خوابیدن باعث ایجاد چین و چروک در پوست می شود؟ آیا عادات ما در خوابیدن مثلا به رو خوابیدن و قرار دادن صورت روی بالش سبب ایجاد چین و چروک در پوست صورت می شود؟
لام الف
چگونه یک خط چشم صاف و بی نقص بکشیم؟ الحق که کشیدن خط چشم مهارت میخواهد!!! شما چه توصیه هایی برای کشیدن یک خط چشم صاف و یکنواخت دارید؟ به طوری که در بعضی جاها باریک و بعضی قسمت ها عریض نباشد.
معصومه شوقي
آیا سوزش و خارش چشم‌ها در اثر استفاده از ریمل، جزو شایع‌ترین عوارض استفاده از لوازم آرایش هستند؟ آیا سوزش و خارش چشم‌ها در اثر استفاده از ریمل، جزو شایع‌ترین عوارض استفاده از لوازم آرایش هستند؟
معصومه شوقي
آیا استفاده از آبجوش یا چای کمرنگ برای رقیق‌کردن مواد ریمل کار درستی است؟ آیا استفاده از آبجوش یا چای کمرنگ برای رقیق‌کردن مواد ریمل کار درستی است؟
معصومه شوقي
آیا گرم کردن فرمژه قبل از استفاده از آن برای حالت دادن بهتر به مژه‌ها کار درستی است؟ آیا گرم کردن فرمژه قبل از استفاده از آن برای حالت دادن بهتر به مژه‌ها کار درستی است؟
معصومه شوقي
اگر قرار باشد هر روز از ریمل استفاده کنید، ریمل‌های ضدآب مناسب‌تر هستند یا معمولی؟ اگر قرار باشد هر روز از ریمل استفاده کنید، ریمل‌های ضدآب مناسب‌تر هستند یا معمولی؟

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب