آیا وظیفه و تکلیف خانم‌ها فقط خانه‌داری است؟- هایپرکلابز

هایپرکلابز :

آیا واقعا باید وقت فعال خانم ها باید صرف خانه داری و بزرگ کردن چند بچه شود؟ آیا این مسئله با عقل و منطق و واقعیت های زندگی منطبق است؟ چه وظایف دیگری برای بانوان متصور است که بتوانند در اجتماع راندمان بهتر و بیشتری داشته باشند؟ آیا خانم های ما موقعیت اجتماعی بیرون از خانه را به حد کافی کسب کرده‌اند؟ با توجه به اینکه هیچ منع شرعی برای اشتغال خانم‌ها وجود ندارد آیا جامعه ما توانسته است از نیروی انسانی خود که بخشی از آن را خانم ها تشکیل می دهند، به طور مطلوب بهره برداری کند؟

32 نفر این را می پسندند
مشاهده 4 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 7 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران آرش لبخنده آرش لبخنده البته که نه. با رعایت حدود شرعی بانوان محترم باید در کلیه فعالیتهای اجتماعی با توجه به توان فیزیکی شرکت و مشارکت داشته باشند.
می پسندم 3 9 سال پیش
سارا علی دوست سارا علی دوست من هم با نظر آقای بهنام فراهانی موافقم و شاید آقایان از نظر فیزیکی و قدرت بدنی از خانم ها قوی تر باشند اما از لحاظ هوش و ذکاوت از خانم ها در درجه پایینتری قرار گرفتند
می پسندم 0 8 سال پیش
عصمت السادات حسینی عصمت السادات حسینی بهتر اجتماع از مهارت و تحصیلاتی که خانم ها کسب کرده اند بهرمند شوند
می پسندم 0 8 سال پیش
کریم بایرامی کریم بایرامی خانم در محیطهای کاملا مردانه مثل شهرداری تامین اجتماعی بانکها مالیات پا بگذراد تمام زنانگیش را از دست میدهد چون این سازمانها سردسته دزدها هستند و خانم جایز نیست در چنین محیطهایی کار بکند
می پسندم 0 8 سال پیش
احسان دشتستانی1758000066 احسان دشتستانی1758000066 بنظر من خانم‌ها علاوه بر کارهایی که ذاتا به آنها علاقه دارند یعنی کارهای خانه و بچه‌داری از بسیاری لحاظ می‌توانند فعالیت‌های مفیدی در اجتماع داشته باشند.
می پسندم 0 8 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب