پیش بینی در مورد آینده فیس بوک- هایپرکلابز

هایپرکلابز :

با گسترش نرم‌افزارهای همراهی نظیر واتس‌آپ و وایبر و مشابه آن، به نظر شما فیس بوک در آینده نزدیک ماندگار خواهد بود؟ آیا از دور خارج شدن فیس بوک محتمل به نظر نمی‌رسد؟ آیا به نظر شما فیس بوک می‌تواند با توجه به ظهور شبکه‌های اجتماعی همراه جایی در میان کاربران داشته باشد؟ آیا فیس بوک می‌تواند با این گونه شبکه‌های اجتماعی رقابت نماید؟

25 نفر این را می پسندند
مشاهده 4 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 5 دیدگاه
بهترین پاسخ بر اساس رای کاربران ali saedi ali saedi شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس بوک و کلان سایت‌هایی که برای استفاده عموم طراحی شده‌اند باید با ذائقه مخاطبان بروز شوند و اگر نتواند همپای مخاطبان خود نظیر نوجوانان و جوانانی که بتازگی از مسائل شبکه و کامپیوتر و تلفن‌های همراه سردر‌می‌اورند پیشرفت کنند قطعا از دور خارج خوهند شد. ولی اخیران شنیده‌ام که فیس بوک قرار است همانند واتس آپ عمل کند و از حالت فعلی چیزی شبیه واتس آپ درآید.
می پسندم 3 8 سال پیش
ana1840186933 moslemi ana1840186933 moslemi فیس بوک باید بتواند خودش را مانند سایر اپلیکیشنهای موجود بروز نماید ت ااز قافله پیشرفت عقب نماند. یعنی باید بتوان بصورتی تغییر کند که کارهایی که از واتس آپ و وایبر بر می آید بتواند به کاربران ارائه دهد.
می پسندم 0 8 سال پیش
حسین عبدالهی حسین عبدالهی اینجانب نیز با نظر آقای سائدی موافقم.
می پسندم 0 8 سال پیش
محمد کرامت محمد کرامت بنده با نظر آقای سائدی موافقم. فیس بوک اگر مانند واتس آپ عمل کند شاید از بین نرود.
می پسندم 0 8 سال پیش
مسعود بهادری مسعود بهادری کار فیس بوک دیگه تمومه!
می پسندم 0 8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب