تکنولوژی > وب و اینترنت

در این انجمن مي توانيد با ساير اعضاء در مورد تازه های دنیای وب و استفاده از سایتها و سرویسهای جدید اینترنتی به بحث و تبادل نظر بپردازيد و برای استفاده بهتر و آشنایی با آنها از دوستانتان راهنمایی بگیرید.
امید قنبری
به نظر شما بهترین سایت اینترنتی برای کاهش آنلاین حجم عکس چیه؟ به نظر من وب سایت CompressJpeg.com یک سایت عالی برای کاهش آنلاین و سریع حجم عکس های JPG, PNG هست بدون اینکه کیفیت اوونها خراب بشه نظر شما چیه؟
امید قنبری
به نظر شما آیا عمر و دوره وب سایت به پایان رسیده؟ با توجه به اینکه این روزها ابزارهایی چون تلگرام، لاین و ... اوومده و کمتر مردم به وب سایتها مراجعه می کنن آیا به نظر شما عمر و دوره وب سایتها روزی به سر خواهد آمد؟ آیا روزی میرسه که دیگه وب سایتها کار...
سعید شاطری دستجردی
پیام تکراری در واتس اپ جالبه 👇👇👇👇👇 اول امتحان کنید اگه جواب داد بعد کپی برای دیگران کنید . . . .پ دوستان سلام... برای اینکه بدونید پیامی که می خواین به گروهی بفرستید تکراری یا نه... دست خود را روی پیام مورد نظر ب...
معصومه شوقي
سوال در مورد دی وی دی یا سی دی با سلام می خواستم بدونم چه طور می شود کاری کرد تا اگر دیگران دی وی دی یا سی دی خود را وارد کامپیوتر ما بکنند توسط رایانه ی ما خوانده نشود ؟
معصومه شوقي
چه جوری میشه جلوی رسیدن یک mail از طرف اشخاص خاصی گرفت؟ می خواستم بدانم که چه جوری میشه جلوی رسیدن یک mail از طرف اشخاص خاصی گرفت؟

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب