پاستا پنه با سس چیکن آلفردو- هایپرکلابز

mohammad mohammadi 9 سال پیش
پاستا پنه با سس چیکن آلفردو- هایپرکلابز هایپرکلابز :

مواد لازم برای دو الی سه نفر:

پاستاي پنه:1بسته
خامه:دو بسته (از این خامه شل و ولا +)
قارچ خرد شده: 250 گرم
سير:4-3حبه
پياز سرخ شده:3ق غذا خوری
كره: 50-25 گرم
آويشن نمك- فلفل
آب:1ليوان
سينه ي مرغ: 1 عدد ژولين خرد شده
پنير پيتزاي رنده شده
پنیر پارمزان
جعفری خرد شده

طرز تهیه:
خب اول از همه سینه مرغ رو به صورت ژولین خورد می کنیم (یعنی به شکل مستطیل هایی به طول 1 بند انگشت در میاریم ) با پیاز داغ و سیر رنده شده تفت می دیم تا رنگ مرغ به سفید تغییر پیدا کنه. بعد قارچ رو اضافه می کنیم تا آبش کشیده بشه! اویشن وفلفل را اضافه میکنیم.آب رو میریزیم تو ماهیتابه تا جوش بیاد و مرغ هم خوب بپزه و مایعمون هم کاملن غلیظ بشه! حالا نمک رو اضافه می کنیم.
از اون ور تو يه ظرف ديگه پاستا رو 15-12 دقيقه مي جوشونيم تا نرم بشه و بعد از آبكشي تو يه قابلمه كره رو داغ مي كنيم و سير رنده شده را توش كمي تفت مي ديم و پاستاهاي آبكش شده رو بهش اضافه مي كنيم .حالا به مواد مرغ خامه رو اضافه مي كنيم و قبل از جوش اومدنش شعله رو خاموش مي كنيم. (خامه نباید زیاد حرارت ببینه)پنیر ها ی رنده شده را هم اضافه میکنیم تا اب شود .
پاستا رو می کشیم توی یه ظرف بعد سس یا همون مواد خامه ایمونو می ریزیم روش. اندازه یک یا دو قاشق غذا خوری پنیرپارمزان روش میریزم و جعفری خرد شده را روش میریزیم .
پنه با سس چیکن آلفردو تقریبا از معروفترین پاستاهاست.. میتونین یه سری چیزا مثل قارچ رو ازش خذف کنیدیا کلم بروکلی نیمه آبپز استفاده کنید،اینا دیگه تنوع در آشپزیه

منبع :http://hyperclubz.com/main/Club.aspx?qClub=golesta...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب