املت تخم مرغ با شوید - هایپرکلابز

 املت تخم مرغ با شوید - هایپرکلابز هایپرکلابز :

مواد اولیه :
تخم مرغ 6 عدد
شوید 1 قاشق سوپخوری (ریز خرد شده)
پنیر ماسکارپوته 1 قاشق سوپخوری
کره نصف قاشق سوپخوری (بدون نمک)
نمک نصف قاشق چایخوری
فلفل 1/4 قاشق چایخوری

طرز تهیه:
1. در یک کاسه ی متوسط، تخم مرغ ها را با شوید و نمک و فلفل مخلوط کنید. تخم مرغ ها را به شکل دایره ای بزنید. همزن یا چنگال را بالا بیرون از کاسه بیاورید و طور یکنواخت در آن ببرید و بزنید تا کف کنید و رنگش یکدست شود. این کار 1 تا 2 دقیقه طول می کشد. پنیر ماسکارپونه را به تخم مرغ ها اضافه کنید. مخلوط تکه های درشتی در خود دارد اما پنیر روی حرارت آب خواهد شد. فقط آنقدر هم بزنید که پنیر کمی تکه تکه شود.
2. کره را در یک تابه روی شعله ی متوسط آب کنید. وقتی کره آب شد مخلوط تخم مرغ را اضافه کنید. 20 تا 30 ثانیه صبر کنید بعد تخم مرغ ها را هم بزنید که تخم مرغ ها کمی خود را گرفته باشند. بعد با یک کاردک تخم مرغ ها را در وسط تابه جمع کنید. می توانید همزمان تابه را کمی کج کنید تا قسمت های شل کف تابه پخش شوند. به پختن ادامه دهید تا املت سبک و پفکی شود. بلافاصله سرو کنید.

منبع :http://www.sooran.com/fa/recipes/3666/
15 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 1 دیدگاه از 1 دیدگاه
علی‌محمد کرامت علی‌محمد کرامت سرکارخانم عبایهودیان. همانگونه که مستحضر هستید قرعه‌کشی باشگاه گلستان انجام شده و نتایج آن نیز اعلام گردید. اگر در نتیجه‌ها دقت نموده باشید افرادی انتخاب شده‌اند که هیچگونه سابقه‌ی فعالیت در باشگاه و هایپر کلابز نداشته و این یعنی اینکه هیچ یک از امتیازاتی که بعنوان بازدید از سایت،‌ درج مقاله، درج بحث و سایر فعالیت‌هایی که توسط کاربران فعال در باشگاه به انجام رسیده است در قرعه‌کشی مدنظر مسولین محترم باشگاه قرار نگرفته است و کسانی انتخ
9 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب