با آب روی ماست چه کار کنیم؟ - هایپرکلابز

زهرا نصیری 7 سال پیش
با آب روی ماست چه کار کنیم؟ - هایپرکلابز هایپرکلابز :

بارها و بارها پیش آمده که ماستی را باز کردید و با صحنه ای آشنا روبرو شدید، مایعی که روی ماست ایستاده است. در چنین موقعیتی دو انتخاب دارید: ماست را بهم بزنید تا این مایع با آن میکس شود، یا مایع را در سینک خالی کنید. شما کدام کار را می کنید؟
با اینکه شاید برای بعضی از ما این مایع ناخوشایند باشد ولی باید یک قاشق به دست بگیریم و این مایع را در ماست میکس کنیم، به دنبال دلیل این کار هستید؟
این مایع به نام وی شناخته می شود. با وجود اینکه عمدتا شامل آب است، وی مقداری پروتئین، پتاسیم و کلسیم نیز دارد. میکس کردن وی با ماست نه تنها خاصیت مواد مغذی ماست را بالا می برد بلکه ماست را به شکلی خامه ای در می آورد.
اگر اصلا دوست ندارید وی را ببینید و سپس هم بزنید می توانید این کار را بکنید: درست مانند آبمیوه که قبل از باز کردنش آن را تکان می دهید ماست را نیز قبل از اینکه درش را باز کنید تکان دهید. حالا وقتی ماست را باز می کنید عملیات میکس انجام شده.

منبع :http://atisam.com/fa/news/6184/نکته-آشپزی-با-آب-رو...
6 نفر این را می پسندند
مشاهده 2 دنبال کننده
در حال نمایش 3 دیدگاه از 3 دیدگاه
زهرا نصیری زهرا نصیری ممنون از راهنماییتون
7 سال پیش
الهام  خلج آبادی الهام خلج آبادی بطور کامل صاف کنین تا به قول معروف آب نندازه .
7 سال پیش
الهام  خلج آبادی الهام خلج آبادی با سلام ، بهترین راه برای اینکه ماست آب نندازه اینه که برای برداشتن ماست ، قاشق رو عمیق در ظرف فرو نبرید ، منظورم این هستش که با قاشق ماست رو از روی ظرف بصورت ورقه ورقه بردارین و وقتی کارتون تموم شد ،روی سطح ماست رو با پشت قاشق صاف کنین ، اینطوری امکان نداره بار دیگه که درب ظرف ماست رو برمی دارین ، با ماستی که آب آن جدا شده مواجه بشین ، پس دوستای خوبم یادتون باشه هروقت از سطل ماست به اندازه دلخواه ماست رو برداشتین ، سطح ماست مانده در ظرف رو بطو
7 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب