گلزار و بنيامين در باليوود- هایپرکلابز

فاطمه مطلق 7 سال پیش
گلزار و بنيامين در باليوود- هایپرکلابز هایپرکلابز :

پروانه ساخت بالیوودی فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به تهیه كنندگی جواد نوروزبیگی توسط سازمان سینمایی هندوستان (I&B) صادر شد.
فیلم سینمایی «سلام بمبئی» كه این روزها در مرحله پیش تولید به سر می برد با صادر شدن پروانه ساخت بالیوودی آن قرار است طبق برنامه ریزی های انجام شده، نیمه اول بهمن سالجاری در هندوستان جلوی دوربین برود. این پروژه سینمایی با حمایت غلامرضا انصاری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند و دیگر همكارانش در دهلی و بمبئی و همچنین با حمایت سفیر دولت هندوستان در ایران، وارد مرحله پیش تولید در این کشور می شود تا ساخت اولین فیلم محصول مشترك موسسه سینمایی «قاب آسمان» از ایران و کمپانی «موشن پیكچرز» هند در شهر بمبئی جلوی دوربین برود. با قطعی شدن حضور محمدرضا گلزار، دیامیرزا و گلشن گروور درپروژه سینمایی «سلام بمبئی»، بنیامین بهادری نیز با عقد قرارداد به این پروژه سینمایی پیوست. این خواننده كه برای اولین بار پا به دنیای بازیگری می گذارد پس از گلزار كه علاوه بر بازیگری سابقه فعالیت در عرصه موسیقی را نیز دارد، دومین بازیگر ایرانی است كه به نقش آفرینی در این پروژه سینمایی مشترک می پردازد.
بنیامین بهادری نقش دوست گلزار را در این فیلم ایفا می كند. «سلام بمبئی» به كارگردانی قربان محمدپور که ملودرامی عاشقانه است، داستان آشنایی یك دختر هندی و یك پسر ایرانی را روایت می كند كه هر دو دانشجوی پزشكی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند. محمدرضاگلزار، بنیامین بهادری، دیامیرزا، گلشن گروور، بهروز چاهل بازیگران اصلی فیلم هستند.
دیگر عوامل فیلم سینمایی «سلام بمبئی» عبارتند از تهیه كننده: جواد نوروزبیگی، تهیه كننده هندی: پهلاج نیهالانی، سرمایه گذاران: امیدرضا كشتی آرای و جواد نوروزبیگی، نویسنده و كارگردان: قربان محمدپور، طراح چهره پردازی: عبدالله اسكندری، طراح صحنه و لباس: مجید میرفخرایی، مدیر فیلمبرداری: حسن پویا، آهنگساز: دلشاد شیخ، خواننده: سونونیگام و بنیامین بهادری، دستیار كارگردان و برنامه ریز: رضا شكرالله، تدوین: سهراب فرخسروی، صداگذار: علیرضا علویان، صدابردار: طاهر پیشوایی، عكاس: ایران انتظام، مدیر تولید: حسن نجاریان، دستیار تولید: پوریا ناصربخت، منشی صحنه: ساناز هرندی، فیلمبردار پشت صحنه: میثم میرزایی، هماهنگ کننده بین ایران و هند: بهروز چاهل، مشاور رسانه ای: محسن سرافراز.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب