انتخاب فیلم«سرمه» بعنوان بهترین فیلم جشنواره بین المللی ایتالیا- هایپرکلابز

انتخاب فیلم«سرمه» بعنوان بهترین فیلم جشنواره بین المللی ایتالیا- هایپرکلابز هایپرکلابز :

فیلم کوتاه سرمه ساخته خانم آزاده قچاق از جمهوری اسلامی ایران برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم های ده دقیقه ای در شهر چکانو در 100 کیلومتری جنوبی شهر رم پایتخت ایتالیا شد.

جایزه بهترین فیلم جشنواره بین المللی فیلم های ده دقیقه ای با حضور شهردار شهر چکانو و قربانعلی پورمرجان رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در رم و همچنین علاقه مندان به هنر هفتم به خانم آزاده قچاق کارگردان فیلم سرمه اهدا شد.

بیش از دوهزار فیلم کوتاه از 40 کشور جهان در این جشنواره که از 25 تا 30 ژانویه برگزار شد، شرکت داده شدند و به بهترین کارگردان، بهترین نویسنده و بهترین عکاس نیز جوایزی اهدا شد.

رایزن فرهنگی سفارت کشورمان با حضور در این مراسم و ملاقات با شهردار این شهر و مدیر این جشنواره توضیحاتی را در مورد وضعیت صنعت فیلم سازی در ایران ارائه و از دعوت فیلم سازان ایرانی به این جشنواره قدردانی کرد.

فیلم کوتاه سرمه به کارگردانی آزاده قچاق بعد از حضور در جشنواره های ازمیر و فیلم های ایرانی پراگ در بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی چکانو در کشور ایتالیا به نمایش در آمد.

این جشنواره علاوه بر بخش مسابقه اصلی در چهار بخش رقابتی دیگر فیلم های کوتاه زیر ۱۰ دقیقه، فیلم های کوتاه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه، انیمیشن های کوتاه زیر ده دقیقه و بخش مسابقه فیلم های کوتاهی از منطقه 'فروزینونه' ایتالیا برگزار شد.

ساير تصاوير

انتخاب فیلم«سرمه» بعنوان بهترین فیلم جشنواره بین المللی ایتالیا- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب