دریافت بلیت رفت و برگشت به جام جهانی 2014 در یک کنسرت- هایپرکلابز

عباد محمدي 9 سال پیش
دریافت بلیت رفت و برگشت به جام جهانی 2014 در یک کنسرت- هایپرکلابز هایپرکلابز :

کنسرت گروه موسیقی «کایر» به سرپرستی سیدجمال محمدی، در حالی در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد شد که یک بلیت رفت و برگشت به جام جهانی ۲۰۱۴ به قید قرعه به حاضران در سالن اهدا خواهد شد.
مدیر برنامه گروه موسیقی «کایر»، با اعلام این خبر درباره جزئیات کنسرت گفت: اعضای گروه به دنبال اجرای موفقیت‌آمیز خود در فستیوال بزرگ مولانا در شهر قونیه که چندی پیش برگزار شد، به عشق مردم اهل هنر، 29 دی ماه سال جاری (در دو سانس) و همزمان با سالروز تولد حضرت محمد(ص)، کنسرت «نوای فولکلور ایران» را در برج میلاد تهران به روی صحنه خواهند برد.
وی افزود: ترانه‌های محلی اولین پایه تجربی موسیقی هر کشوری به شمار می‌روند و در واقع سرمایه اصلی موسیقی یک کشور را باید در موسیقی‌ها و نغمه‌های محلی و بومی آن کشور جستجو کرد؛ موسیقی فولکلوریک ایران از تاریخ، فرهنگ و آداب و رسوم زندگی مردم در طول قرون متمادی سرچشمه می‌گیرد و موسیقی فولکلور برای مردم ایران فقط یک وسیله ساده تفریحی یا یک منبع ارضای روحی نیست بلکه با اعمال و رفتار روزمره افراد جامعه ارتباط دارد.
محمدرضا حمیدی گفت: گروه موسیقی «کایر» در کنسرت دی ماه خود، قطعاتی را از نواحی مختلف ایران زمین با گویش‌های لری، کردی، مازندرانی، گیلکی، بوشهری، بندری، آذری و خراسانی اجرا خواهد کرد.
علاقه‌مندان برای خرید بلیت‌های این کنسرت می‌توانند به سایت «سی گذر» مراجعه کنند.

منبع :http://www.isna.ir/fa/news/92102011105/%D8%AF%D8%B...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب