بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش- هایپرکلابز

مانیا م 10 سال پیش
بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش- هایپرکلابز هایپرکلابز :


متولد 23 اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس هستم . از اول در دوران بچگی تو فعالیتهای فرهنگی و هنری زود موفق می شدم تا اوایل دوران دبیرستان آدم موفقی بودم همه چی خوب بود تا شروع دبیرستان !
به خاطر ماموریت های مادرم چون استاد دانشگاه بود مجبور به سفر اراک شدم افت شدید درسی داشتم ! بعد از اراک به شهر خودم برگشتم بعد از یک سال به تهران آمدم و حدود 10 ماه بم و یک سال ساری بعد در تهران دانشگاه قبول شدم و در تهران ماندگار شدم . بعد از فیلم پرپرواز در دوران دبیرستان تازه تفاوت بین سازها رو فهمیدم من افتخار میکنم که خیلی دیر شروع کردم ولی موفق شدم و از کارای حرفه ای موزیک برمیام ! از اون موقع یک گیتار خریدم و شروع کردم به تمرین به صورت تجربی , بله تجربی ! چون خانواده ام زیاد علاقه ای نداشتند که موزیکو به درسم ترجیح بدم چون مجبور بودم افت تحصیلیو جبران کنم , سخت گیر شدم و وارد دانشگاه تهران در رشته مهندسی صنایع شدم , از همان لحظه ای که وارد دانشگاه شدم شروع به فعالیتهای جدی در موسیقی نمودم و سریع کارامو ضبط کردم و اکثر کارای من از لحاظ حرفه ای ضعیف ولی از لحاظ احساسی قوی بودن ! ( اردیبهشتی بودنم باید یه جا به درد بخوره دیگه )

توی چند سالی که دارم کار میکنم بالای 300 اجرا داشتم که اگه بخوام توضیح بدم باید یه سایت برای این کار راه اندازی کنم , فقط چیزای مهم و میگم , اولین باری که روی صحنه رفتم به هیچ عنوان از استرس خبری نبود شاید بعضی جاها به خاطر جو خوبی که تو سالن بوده یه مقدار برای ابراز احساسات هول می شدم !
از همان اجرای اول با سالن پر از جمعیت روبه رو شدم و برای اجرای من آمده بودن و این مهمترین عامل توی اجرای من بوده و هستو خواهد بود , همیشه هر چقدر حاضرین توی سالن آدمای صمیمی و خونگرم باشن منم همونقدر سر حال قطعاتمو اجرا میکنم , همیشه وقتی خستگی راهی که منو به اینجا رسونده فکر می کنم سالن پر کنسرتام میاد جلوی ذهنم و دیگه بهونه ای برای خستگی نیست !
هنوز حرف برای گفتن دارم اما به همین بسنده میکنم !
هر چی که هستم از لطف خدا دارم و عشقی که هوادارم بهم دارن همونطوری که تا اینجای راه کم نیاوردم , ایشالا با داشتن خدا به این بزرگی و طرفدارای عزیز و همسرم , ایشالا یادم نره کی بودم و کی هستم !
تا وقتی که قرار باشه بخونم , ملودی بسازم ترانه بنویسم به عشق شما تو کوچترین مسائلم کم نمیزارم .
به امید روزی که بتونم اونجوری که مردم دوست دارن کنسرت اجرا کنم .

ساير تصاوير

بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش- هایپرکلابز بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش- هایپرکلابز بیوگرافی محسن یگانه از زبان خودش- هایپرکلابز
منبع :http://koole-poshti.blogsky.com/1389/09/23/post-56...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب