فرهنگسرای ابن سینا- هایپرکلابز

farisha v 10 سال پیش
فرهنگسرای ابن سینا- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آدرس: واقع در شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران زمین شمالی
تلفن: 88086630_88088301_88070403

فرهنگسراي ابن سينا تنها فرهنگسراي منطقه 2 است كه در سال 1372 تأسيس شده است. ساختمان فرهنگسرا به صورت قديمي (بيروني و اندروني) با حوضچه آب ساخته شده است.
فعاليت هاي زيادي از قبيل علوم قرآني، رايانه، هنرهاي دستي، هنرهاي تجسمي و كلاس هاي موسيقيدر اين فرهنگسرا انجام مي شود.كانون ادبي ونيزآمفي تئاتر و گالري هنر از امكانات فرهنگسرا است. بازارچه هنر در بالاي فرهنگسرا، مكاني است كه هنرمندان رشته هاي گوناگون هنري در آنجا به خريد و فروش آثار هنري مي پردازند


برنامه های این فرهنگسرا :
1-کارگاه آموزشی زنان و آسیب‌های اجتماعی
فرهنگسرای ابن سینا کارگاه آموزشی زنان و آسیب‌های اجتماعی را روزهای سه‌شنبه هر هفته برگزار می‌کند. این نشست از ساعت 10 تا 12 روزهای سه‌شنبه در این فرهنگسرا برگزار خواهد شد.

2-کانون ایران‌شناسی در فرهنگسرای ابن‌سینا
کانون ایران‌شناسی فرهنگسرای ابن سینا با محور آشنایی شهروندان با فرهنگ و تمدن ایران زمین، روانشناسی سفر، کمکهای اولیه مسافرت، تاثیر گردشگری بر جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی، آشنایی با قوانین و مقررات گردشگری، آغاز به فعالیت کرده و عضو می‌پذیرد.
کانون ایران شناسی فرهنگسرای ابن سینا با محور آشنایی شهروندان با فرهنگ و تمدن ایران زمین، روانشناسی سفر، آداب معاشرت، کمکهای اولیه مسافرت، تاثیر گردشگری بر جنبه‌های فرهنگی و اجتماعی، آشنایی با قوانین و مقررات گردشگری، آغاز به فعالیت کرده و عضو می‌پذیرد. نشست کانون ایران شناسی از ساعت 14 تا 16 روزهای سه‌شنبه هر هفته در فرهنگسرای ابن سینا برگزار خواهد شد.

3-مشاوره رایگان حقوق
کانون حقوق فرهنگسرای ابن سینا در پی استقبال شهروندان از مشاوره‌های حقوقی، روزهای پنجشنبه هر هفته مشاوره‌های رایگان را برگزار می‌کند.
کانون حقوق فرهنگسرای ابن سینا، در پی استقبال شهروندان از مشاوره‌های حقوقی، روزهای پنجشنبه هر هفته، مشاوره‌های رایگان پیرامون مباحث آپارتمان‌نشینی، قراردادها، تبتی و ملی، کیفری، ارث و وصیت‌نامه را در روزهای پنجشنبه هر هفته برگزار می‌کند. علاقمندان می‌توانند از ساعت 10 تا 11:30 روزهای پنجشنبه هر هفته به فرهنگسرای ابن سینا مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است علاقمندان جهت شرکت در هر یک از برنامه های فوق می توانند با شماره‌ تلفن 8-88366366 تماس حاصل کنند

منبع :http://forum.niksalehi.com/forum140/thread42297.ht...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب