کتابهای پیشنهادی برای پدر و مادرها - هایپرکلابز

م ه 9 سال پیش
کتابهای پیشنهادی برای پدر و مادرها - هایپرکلابز هایپرکلابز :

بهترين روش براي تشويق كودكان به كتابخواني، مطالعه در حضور خود آن‌هاست. قرار نيست به آن‌ها از نتايج و فوايد كتاب خواندن بگوييد فقط كافي است مقابل چشمان آن‌ها دقايقي را به كتاب خواندن اختصاص بدهيد. اين روش ساده اما تاثيرگذار كودكان شما را تشويق مي‌كند تا درست مثل خود شما كتاب‌خوان شوند. پس از همين امروز شروع كنيد، كتاب دست بگيريد و در برابر چشمان كودكان‌تان مطالعه كنيد. كتاب‌هاي پيشنهادي شهرزاد مي‌توانند فرصتي براي شروع اين تمرين ساده و دلنشين باشند.


ناشر: دانژه
نشانی: خیابان مطهري، خیابان سليمان خاطر (اميراتابك سابق)، كوچه اسلامي، تقاطع بانه، پلاک 2/4. تلفن: 88846148
اصول برقراری رابطه انسانی با کودک و نوجوان
نویسنده: احمد به‌پژوه
قیمت: 60 هزار ريال
در این کتاب سی‌وشش اصل مهم در زمینه اصول برقراری رابطه با کودکان، به زبان ساده و به‌طور فشرده همراه با پرسشنامه خودارزیابی، اصول برقراری رابطه و... مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفته است. مبنای این آموزش‌ها نیز این اعتقاد است که حساس‌ترین روزهای زندگی هر فرد در خانه و در دامان پدر و مادر سپری می‌شود. بنابراین ریشه بسیاری از ناهنجاری‌های عاطفی، اجتماعی و روانی را باید در خانواده و ناتوانی والدین در برقراری رابطه درست با کودک جست‌وجو کرد.


رشد گفتار و زبان در کودکان فارسی زبان
نویسنده: ناهید جلیله‌وند
قیمت: 6 هزار ریال
اين كتاب حاصل بررسي نمونه‌هاي گفتار 2 كودك از 12 تا 60 ماهگي است. در فصل يكم ارتباط گفتار و زبان و تئوري فراگيري زبان توضيح داده مي‌شود و در فصل‌های دیگر روش‌شناسي و ويژگي‌هاي گفتار و زبان، اسم، فعل، ضمير، پرسش واژه‌ها و انواع گفته‌ها و جمله‌ها مطرح شده است. در بخش پایانی نیز ويژگي‌هاي مشترك گفتار و زبان به همراه يك چك ليست از اين ويژگي‌ها در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.


100 پرسش و پاسخ درباره اختلال افسردگی یا دوقطبی در کودکان
نویسنده: لیندا کاکرورتی
قیمت: 90 هزار ريال
مخاطب خاص کتاب« 100 پرسش و پاسخ ...» والديني هستند كه فرزندشان از اختلال افسردگي يا دوقطبي رنج می‌برد. این کتاب که در قالب پرسش و پاسخ تنظیم شده است به مهم‌ترین سوال‌های مطرح از سوی بیماران و پزشکان در زمینه مشکلاتی مثل آشفتگی‌های روان‌شناختی، ناراحتی‌های هیجانی و ... پاسخ‌ می‌دهد. پاسخ‌هایی معتبر و کاربردی در مورد چگونگی روند درمان، آموزش استراتژی‌های سازشی، منابع حمایت و... .
ناشر: هیرمند
نشانی: تهران، میدان انقلاب، خیابان لبافی‌نژاد، بین خیابان ۱۲ فروردین و خیابان فخر رازی، پلاک ۲۰۴ - تلفن: ۶۶۴۰۹۷۸۷


ماساژ کودک به زبان آدمیزاد
نویسنده: آلن فاکس،
قیمت: 105 هزار ريال
كتاب «ماساژ كودك به زبان آدميزاد» يك راهنماي دوستانه است که با استفاده از تصاوير گام به گام خود به کمک خود شما باعث کاهش استرس در کودکان و رفع ناراحتی‌هایی مثل قولنج معده، یبوست و... در آن‌ها می‌شود. این کتاب به شما می‌گوید که چطور و به چه دلیل ماساژ كودك مي‌تواند دلبستگی عمیق احساسي مثبت در شما و كودك‌تان ایجاد کند. یکی ‌دیگر از مباحث جذاب در این کتاب چگونگی ایجاد پیوند از طریق ارتباط فیزیکی با کودکان است.


شاد بارآوردن کودکان به زبان آدمیزاد
نویسنده: سواتکینز
قیمت: 140 هزار ریال
همه پدر و مادران مي‌خواهند كودكاني شاد و باادب داشته باشند. این کتاب به شما كمك مي‌كند تا فرزندان‌تان را از نوپايي تا نوجواني بهتر درك كنيد. كتاب «شاد بار آوردن كودكان به زبان آدميزاد» با آموزش نکات و شیوه‌های عملی در همین زمینه به شما كمك مي‌كند تا مهارت‌هاي تربيتي خود را كشف كنيد و تغييراتي براي عادت‌هاي تربيتي جديد ايجاد كنيد تا روابط شما با کودکان‌تان بهتر و در نتیجه شادتر شود.


چگونه پدرو مادر بهتری باشیم
نویسنده: داگ فیلدز
قیمت: 20 هزار ریال
آیا شما هم جزو آن دسته والدینی هستید که در جست‌وجوی پیدا کردن راه‌حلی برای بهترین بودن هستید؟ اصلا خوب بودن به چه معناست، کنار آمدن با بچه‌ها و پسند آنی آن‌ها به معنای خوب بودن است یا سختگیری و در نتیجه ایجاد زمینه مناسب برای تحکیم ساختار شخصیتی آن‌ها؟! می‌توانید پاسخ سوال‌‌های‌تان را در کتاب «چگونه پدر و مادر بهتری باشیم» پیدا کنید. این کتاب شیوه‌های افزایش مهارت‌های پدر و مادر بودن را به شما آموزش می‌دهد.
ناشر قدیانی( کتاب‌های بنفشه)
نشانی: تهران، خیابان انقلاب، مقابل دانشگاه، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندارمری غربی، پ. ۹۰ - تلفن: ۶۶۴۰۴۴۱۰، ۶۶۴٠٣٢۶۴


بپر بغلم
نویسنده: بت شوشین
گروه سنی: خردسال
قیمت:75000 ریال
«بپر بغلم» ترکیبی است از متن و تصویر ویژه کودکان خردسالی که تازه قرار است راه و رسم محبت کردن را بیاموزند. این کتاب با استفاده از متن و تصاویری جذاب کودکان خردسال را به کشف دنیای شگفت‌انگیز مهرورزی می‌برد. ضمن این‌که در قالب همین داستان‌ها و تصاویر هم آنان را با چگونگی ابراز محبت
آشنا می‌کند.


بهترین بابای دنیا
نویسنده: آنا نیلسن و اماداد
گروه سنی: خردسال
قیمت: 15000 ریال
بهترین کتاب بابای دنیا از سری مجموعه‌ بهترین‌های توی دنیا از کتاب‌های بنفشه است. این کتاب به کمک داستان و تلفیق آن با دنیای تصویر به کودکان می‌آموزد که پدرها هر چند اغلب سخت‌گیر هستند و گاهی هم کم‌حوصله می‌شوند اما با همه این‌ها دوست‌داشتنی‌ترین دوستان دنیا هستند...


من که تاج سرم لگن دارم
نویسنده: شکوه قاسم‌نیا
گروه سنی: 2 تا 3 سال
قیمت:8000 ریال
پدر و مادرهایی که خیال دارند کوچولوی‌َشان را از پوشک بگیرند می‌توانند روی این کتاب حساب کنند. این کتاب با استفاده از شعرهای آهنگین کودکانه و تصاویر متنوع هماهنگ با این شعرها، بچه‌ها را برای ترک پوشک و چگونگی دستشویی رفتن آماده
می‌کند.
ناشر قطره
نشانی: خیابان فاطمی، خیابان ششم(شیخلر)، کوچه خجسته شرقی، پلاک 10
تلفن: 88968996


چرا این بچه این‌قدر بی‌ادبه؟
نویسنده: دکتر پاتریک دولاروش
قیمت:55000 ریال
هر بی‌ادبی از سوی کودک می‌تواند مستوجب مجازات و تنبیه باشد. همین تنبیه است که باعث می‌شود حرف والدین تاثیرگذار باشد.اگر پدر و مادر فقط به تهدید بسنده کنند اعتبار خود را از دست می‌دهند. به طور کلی تنبیه باید متناسب با بی‌ادبی باشد. در این کتاب شگردهایی ارائه شده است که والدین می‌توانند با تکیه بر آن‌ها با بسیاری از بی‌ادبی‌های کودک مقابله کنند و تنش حاکم بر فضای خانواده را فرو بنشانند.


دودو و سفر به دور دنیا
نویسنده: اوله کونکه
گروه سنی: ب
قیمت:16000 ریال
کتاب «دودو و سفر به دور دنیا» یک کتاب مصور است که با استفاده از نشانه‌های ملموسی که در خانه وجود دارند مفاهیم بزرگ‌تر را به بچه‌ها می‌آموزد. دودو موجود کوچولویی است که در گشت و گذار توی خانه حوضی را اقیانوس، مبلی را کوه و مسواک توی دستشویی را آنتن زرد اسرارآمیز روی قله کوه
می‌پندارد و....


گام به گام تا مدرسه
نویسنده: الهام مقدس
گروه سنی: پیش دبستانی
قیمت: 9000 ریال
کتاب گام به گام تا مدرسه با کمک تمرین‌های شاد و بامزه به کودکان می‌آموزد منطقی فکر کنند و تفاوت‌ها را کشف کنند، اشکال را بشناسند و مقایسه کنند. تصاویر این کتاب‌ هم بچه‌ها را به تمرین کردن تشویق می‌کند! تمرین‌های این کتاب گام‌هایی مقدماتی برای آموزش نوشتن و حساب کردن به کودکان در آینده
است.
انتشارات جمال
نشانی: قم، بلوار معلم، معلم 29، فرعي نهم، پلاك 422 ، تلفن: 0251-7746353


خداشناسی قرآنی (درباره خدا)
نویسنده: غلامرضا حیدری ابهری
گروه سنی: کودک و نوجوان
قیمت: 45000 ریال
در این کتاب می‌خوانید: « زمانی که کودکان و نوجوانان نزد ما می‌آیند و سوال‌هایی درباره مفاهیم دینی می‌پرسند فرصتی فراهم می‌شود که با استفاده از میل درونی‌شان آنان را یک گام به هدف زندگی و قدمی به قله کمال نزدیک کنیم...» این کتاب در قالب پاسخ به 40 پرسش کودکان و نوجوانان درباره خدا، مفاهیم تربیتی و آموزشی دینی را به آن‌ها می‌آموزد.
انتشارات قو
نشانی: تهران، خیابان ولی‌عصر، بالاتر از زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 40 ، تلفن: 88899680


کلاغ میله میله
نویسنده: غلام‌رضا بکتاش، گروه سنی: ب
قیمت:30000 ریال
کلاغ میله میله یک مجموعه شعر ویژه کودکان است. این کتاب با استفاده از شعرهایی مثل کلاغ میله‌میله، شکفتن، با پوست انار و.... بچه‌ها را با مفاهیم ابتدایی زندگی آشنا می‌کند.
در این کتاب می‌خوانید: «ساختم یک خانه/ با سه تا پشتی باز/ بعد رفتم داخل/ زندگی شد آغاز/....»


انتشارات حوا
نشانی: تهرانپارس، خیابان 162 شرقی، خیابان 121، پلاک 132، تلفن: 73081503
لاکی خوش‌خنده
نویسنده: معصومه آقاجانی
گروه سنی: الف و ب
قیمت: 60000 ریال
در این کتاب می‌خوانید: «وقتی سرم را از توی تخم بیرون آوردم و چشم‌هایم را باز کردم، همه جا تاریک بود. از توی تخم بیرون آمدم، دست و پاهایم را برای اولین بار روی شن‌های نرم ساحل گذاشتم....» این کتاب به زبانی کودکانه به بچه‌ها مفهوم زندگی در کنار خانواده را می‌آموزد.

ساير تصاوير

کتابهای پیشنهادی برای پدر و مادرها - هایپرکلابز کتابهای پیشنهادی برای پدر و مادرها - هایپرکلابز کتابهای پیشنهادی برای پدر و مادرها - هایپرکلابز
منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/60476/%DA%A9%D8%A...
22 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 17 دیدگاه
و ر و ر استاد خواهش میکنم
6 سال پیش
*** * *** * به به استاد قدم رنجه فرمودید؛اینجا بی شما دلگیر بود؛خوش آمدید rose rose
9 سال پیش
.... .... .... .... good luck
9 سال پیش
مرجان ... مرجان ... rose
9 سال پیش
*** * *** * دوست خوبم جای شما خالیستhappy rose rose rose
9 سال پیش
1 2 3 4 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب