حکایت فرمانده مجروح- هایپرکلابز

محمد صادقی 9 سال پیش
حکایت فرمانده مجروح- هایپرکلابز هایپرکلابز :

فرمانده مجروح
در زمان های قدیم فرمانده ای در حال جنگ با دشمنان دچار زخمهای متعددی شده و به شدت مجروح میگردد..او که توانی برای ادامه نبرد با دشمنان نداشت، در پایین کوهی ازشدت ضعف روی زمین افتاده و درحقیقت از تشنگی داشت نفس های آخر رو میکشید..در همین لحظه فرمانده متوجه شد که از شیار کوه سنگی بالای سرش قطره قطره آب میچکد...او فوری کلاه خود را به هر زحمتی شده برداشته و زیر آن شیار قرار داد تا کم کم آب جمع شده و بتواند خود را سیراب کند!..لحظات به سختی میگذشت و او نفسهای آخر را میکشید..لبهایش از شدت تشنگی ترک خورده بود و بدنش کم کم سست و بی حال میشد..
خوشبختانه قدری آب در کلاه خود جمع شده بود و او در حالیکه ضعف تمام بدنش را فرا گرفته بود، به سختی کلاه را برداشته و همین که آن را به دهان نزدیک کرد تا آب درون آن را بنوشد، ناگهان پرنده ای با سرعت به او نزدیک شده و با بالهای خود به کلاه خود زده و آب آن را روی زمین ریخت!! آه از نهاد فرمانده برآمده و در حالیکه آخرین نفس هایش را میکشید سرش را به سوی آسمان بلند کرده وزیر لب گفت: خدایا ، این چند جرعه آب را هم از من دریغ کردی؟! و بلافاصله ازشدت ضعف از حال رفت...درهمان لحظه نیروهای تحت امر این فرمانده که موفق شده بودند دشمن را عقب برانند، خود را به وی رسانده و با بستن زخمها و نوشاندن آب اورا به حال بیاورند...وقتی فرمانده به هوش آمد و جریان زخمی شدن..تنهایی و کلاه خود را به آنها گفت، یکی از سربازانش با نگرانی گفت: از آن آب که ننوشیدین فرمانده؟! و وقتی مطمئن شد که حتی قطره ای از آن آب را ننوشیده، ادامه داد دربالای این شیارکوه ، مار خطرناکی سرازبدنش جدا شده و زهراو همراه با این شیارکوچک آبی که مشاهده میکنید مخلوط شده است..خداوند خیلی شما را دوست داشته که آن پرنده را برای نجات جانتان فرستاده و چه بسا اگراینگونه نمیشد اکنون شما در این دنیا نبودید..
فرمانده هماندم با تمام وجود خداوند را شکر گفت و ادامه داد ای سربازان پس نتیجه میگیریم که هربار مانعی برسر زندگی ما انسانها به وجود می آید نباید ناشکری کرده و اینگونه فکرکنیم که خدا تقدیر بهتری برایمان رقم زده است و با شکیبایی و صبر راضی به رضای پروردگارباشیم...
پایان
محمد صادقی – مهر ماه 1392

منبع :http://hyperclubz.com
27 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 15 دیدگاه
راحله صدیق زمانی راحله صدیق زمانی لايك
9 سال پیش
مهتاب ش مهتاب ش لایک
9 سال پیش
امير مهدی امير مهدی لايك
9 سال پیش
مهسا نایس مهسا نایس واقعا زیباست . همه چیز یه حکمتی داره .
9 سال پیش
آسمان آبی آسمان آبی معجزه فقط مختص پيامبران نيست همه ما هرروز شاهد معجزات زيادي در زندگي خود هستيم.زيبا بود ممنون.
9 سال پیش
1 2 3 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب