گشایش نمایشگاه تصاویر ماندگار از آیین‌های عزاداری- هایپرکلابز

M* Razaghi 8 سال پیش
گشایش نمایشگاه تصاویر ماندگار از آیین‌های عزاداری- هایپرکلابز هایپرکلابز :

نمایشگاه گروهی «عکس و اشک» با به تصویر کشیدن جلوه‌هایی از عزاداری حسینی از نخستین روز ماه محرم در نگارخانۀ مهر فرهنگ سرای انقلاب اسلامی گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه که با همکاری پایگاه عکس چیلیک برگزار شده است، 30 قطعه عکس رنگی و سیاه سفید با نگاهی مستند به موضوع سوگواری ماه محرم در مناطق گوناگون کشور در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

در بخشی از قاب ابتدایی این نمایشگاه آمده است: «مجموعه عکس‌های نمایشگاه عکس و اشک دستاورد تلاشی است که عزاداری حسینی را با اندیشه‌ای عرفانی، عاطفی و حماسی در عکاسی به ثبت رسانده و آن‌ها را در قالب قاب‌هایی متنوع برآمده از استقلال و تنوع دیدگاه هر عکاس به نمایش در آورده است.»

آیین گشایش این نمایشگاه یکشنبه 4 آبان ساعت 16 در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب اسلامی صورت می‌گیرد.

این نمایشگاه تا پایان ماه محرم (2 آذر) از ساعت 8 تا 19 میزبان علاقمندان به عکس عاشورایی است.

«عکس و اشک» میزبان آثار عکاسانی چون یدالله عبدی، محمدرضا(امید) آقایی، اصغر بشارتی، محمد شباب گلچین، حمید رضا مجیدی، مهدی معصومی گرجی، حسین ملکی، سید صادق موسوی، رجبعلی(وحید) اصفهانیان، معصومه اصغری، ابراهیم باقرلو، فرزانه بی آزاران، اکرم جمعی، وجیهه سادات حسینی، مریم خادم بهمنیار، نیما خالدی کیا، محمدرضا خرازی، میترا محمدی، معصومه حضرتی، امین رحمانی، مهدی کاظمی خالدی، سارا فیروزی، فاطمه شیخ‌علی میرالی، مهدی طاهری، فاطمه سادات(هانیه) حجازی، مجتبی محسنی، سمانه نوری زاده، سمیه هاشمی و مهدی سروری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به نشانی www.enghelab.farhangsara.ir و Chiilick.com www. مراجعه کنید یا با شماره های 9-55419057 تماس بگیرید.

فرهنگسرای انقلاب اسلامی در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی واقع شده است.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1393080400...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب