افتتاح نمایشگاه نقاشی «فاطمه بهرامی» در گالری ساربان - هایپرکلابز

M* Razaghi 9 سال پیش
افتتاح نمایشگاه نقاشی «فاطمه بهرامی» در گالری ساربان - هایپرکلابز هایپرکلابز :

مجموعه آثار «فاطمه بهرامی» 16 آبان ماه در گالری ساربان به نمایش گذاشته می‌شود و این نمایشگاه که بیست و سومین نمایشگاه انفرادی این بانوی هنرمند است، تا 26 آبان ماه پذیرای علاقه‌مندان است.

فاطمه بهرامی در مورد مجموعه‌ای که قرار است در گالری ساربان به نمایش درآید، گفت: بهانه و مضمون اصلیِ من برای این مجموعه طبیعت و لحظه‌ی بیدار شدن است. لحظه های واپسین شب و تاریکی و خاموشی، خبر دمیدن خورشید، امید به طلوعی دوباره، همهمه گرمی که در زندگی و هستی طنین می‌اندازد همه انتخاب من هستند از تک تک ثانیه‌هایی که هر روز در زندگی اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: در این مجموعه «خروس» نماد شروعی دوباره و پر طنینِ هر روزِ پر امید شمرده و اسب‌ها را همواره زیباترین، کامل‌ترین و قدرتمندترین تناسبِ موجود در خلقت، شناخته‌ام.

در این نمایشگاه حدود 30 اثر به نمایش درمی‌آید که با تکنیک آکرولیک و رنگ روغن روی بوم خلق شده‌اند.

فاطمه بهرامی متولد 1343 تهران است، وی فارغ التحصیل کارشناسی رشته هنر(نقاشی) از دانشگاه هنر،فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته هنر(نقاشی) از دانشگاه تربیت مدرس و در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترای رشته پژوهش هنر است.

برگزاری بیش از 20 نمایشگاه نقاشی انفرادی و حضور در 18 نمایشگاه جمعی،7 نمایشگاه نقاشی در کشورهای لبنان، قطر، آمریکا، روسیه، ونیز، کانادا و... از فعالیت‌های هنری این هنرمند محسوب می‌شود.

همچنین تألیف بیش از 10 عنوان کتاب تخصصی-آموزشی در زمینه هنر و طراحی، ترجمه 5 عنوان کتاب تخصصی - آموزشی در زمینه هنر و طراحی و نقاشی، طراحی تمبر بزرگداشت روز زن زمستان 1367، طراحی تمبر بزرگداشت روز دفاع مقدس تابستان 1369، طراحی تمبر مشترک ایران و ونزوئلا سال 83، طراحی تمبر مشترک ایران و سنگاپور سال 83 از دیگر فعالیت‌های هنری این هنرمند محسوب می‌شود.

نمایشگاه نقاشی بهرامی از 16 آبان به مدت 10 روز از ساعت 16 تا 20 همه روزه به جز سه‌شنبه‌ها دایر است. علاقمندان برای بازدید از این آثار می‌توانند به گالری ساربان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی(مهناز)، کوچه مهماندوست، شماره 8 مراجعه و یا با شماره تلفن 88504226 تماس بگیرند.

منبع :http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=1393081000...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب