بالاترین قیمت برای تابلو «اسماءالله»- هایپرکلابز

معصومه شوقي 9 سال پیش
بالاترین قیمت برای تابلو «اسماءالله»- هایپرکلابز هایپرکلابز :

مدیر هنری نمایشگاه «هنر انسان دوستی» از فروش 200 میلیون تومانی آثار این نمایشگاه بعد از گذشت 5 روز خبر داد و اعلام کرد که تابلو «اسماءالله» از محمد احصایی گران‌ترین اثر این نمایشگاه است.
شکوفه ملک کیانی مدیر هنری نمایشگاه «هنر انسان دوستی» درباره آمار فروش آثار این نمایشگاه گفت: تاکنون که حدود 5 روز از برپایی این نمایشگاه می گذرد، بیش از 20 تابلو نقاشی و مجسمه با رقم کلی بالغ بر 200 میلیون تومان به فروش رسیده است.

او با اشاره به استقبالی که از مجسمه «هیچ» پرویز تناولی در این نمایشگاه شده است، ادامه داد: در اولین ساعات افتتاح این نمایشگاه نخستین اثری که به فروش رسید، مجسمه «هیچ» پرویز تناولی بود که به مبلغ 24 میلیون تومان فروخته شد.

ملک کیانی درباره این اثر توضیح داد: این مجسمه از مجموعه «هیچ روی صندلی» آقای تناولی است که از جنس برنز در ابعاد 16در 10 در 50 سانتی متر ارائه شده و ادیشن 2 از 10 این مجسمه است که در لحظات اولیه افتتاح این نمایشگاه به سرعت فروش رفت.

مدیر هنری نمایشگاه «هنر انسان دوستی» درباره گران ترین اثر این نمایشگاه هم توضیح داد: گران ترین اثر این نمایشگاه تابلویی از محمد احصایی است که از مجموعه آثار «اسماءالله» این هنرمند است و به قیمت 47 میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

او درباره گران ترین اثری که تاکنون در این نمایشگاه فروخته شده است یادآور شد: گران ترین اثری که تا کنون فروخته شده است اثری از ناصر اویسی است که به مبلغ 32 میلیون تومان فروخته شده است.

ملک کیانی با بیان این که همه آثار این نمایشگاه به صورت مستقیم از خود هنرمندان گرفته شده است اضافه کرد: قیمت گذاری آثار این نمایشگاه نیز با توجه به هدف اصلی ما که احترام به حقوق هنرمندان است، با پیشنهاد خود صاحبان اثر انجام شده است.

او همچنین خریداران این آثار را مجموعه داران آثار هنری، گالری داران و سفرای کشورهای مختلف در ایران ذکر کرد و از تمدید مدت زمان این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: با توجه به استقبال مجموعه داران از این نمایشگاه، مدت زمان برپایی آن را یک هفته دیگر تمدید کرده ایم و علاقه مندان تا 9 آبان ماه می توانند از این آثار دیدن کنند.

گران ترین اثری که تا کنون فروخته شده است اثری از ناصر اویسی است که به مبلغ 32 میلیون تومان فروخته شده است.
مدیر هنری نمایشگاه «هنر انسان دوستی» در پایان با اشاره به بازدید کیتارو آهنگساز شناخته شده ژاپنی از این نمایشگاه بیان کرد: آقای کیتارو در بازدیدی که از این نمایشگاه داشت، از ما خواست تا در صورتی که در سال های آینده این نمایشگاه به صورت بین المللی برگزار شد، آثار نقاشی خود را به این نمایشگاه هدیه کند.
نمایشگاه «هنر انسان دوستی» شامل آثار 100 هنرمند در شاخه های مختلف هنرهای تجسمی است که از سوی دفتر برنامه جهانی غذا سازمان ملل در تهران برپا شده است.

عواید حاصل از فروش در راستای مبارزه با گرسنگی به عنوان هدف اصلی دفتر برنامه جهانی غذا در ایران هزینه خواهد شد.

در این نمایشگاه آثار هنرمندانی از جمله آرمان استپانیان، مصطفی اسداللهی، سیمین اکرامی، فاطمه امدادیان، احمدامین نظر، ناصر اویسی، رضا بانگیز، مونا پاد،صادق تبریزی، محمدعلی ترقی جاه، پرویز تناولی، محمد ابراهیم جعفری ،حسین چراغچی ،ابراهیم حقیقی، واحد خاکدان، بهرام دبیری، حسین ذابحی، جلیل رسولی،علی رضا، ایرج زند، مریم زندی، مریم سالور، علیرضا سعادتمند، امیر سقراطی، محمد سلحشور، جلال شباهنگی، سعید شهلاپور، کوروش شیشه گران، منصور طبیب زاده، کامران عدل، فخرالدین فخرالدینی، محمود فرشچیان، رعنا فرنود، نیکول فریدنی، گلناز قدیری ، رضا قره باغی، نصرالله کسراییان، پرویز کلانتری، عباس کیارستمی، فخری گلستان، پری یوش گنجی، رضا لواسانی، فرشید مثقالی، حسین محجوبی، نصرت الله مسلمیان، سحر مسلمیان، منوچهر معتبر، علی نصیر، گیزلا وارگا سینایی و ... تا 9 آبان ماه به نمایش و فروش گذاشته شده است.

منبع :http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=287154

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از معصومه شوقي

منتظر رامبد و جناب خان باشید!
در این شب سیاهم گم گشت راه مقصود
جواد یحیوی: در حق پسرم کوتاهی کردم!
تصویری از نیکی کریمی در جشنواره‌ی ونیز
بهرام رادان: شانه خالي كردن در مرامم نيست (قسمت دوم)
بهرام رادان: شانه خالي كردن در مرامم نيست (قسمت اول)
گریم سخت مهدی پاکدل و دیگر بازیگران فیلم محمد رسول الله
ایرج کریمی منتقد سینما درگذشت
وقتی استفاده از پروتز، پرویز پرستویی را جوان کرد
هدیه تهرانی؛ از اوج درخشش تا خاموشی
عاشقانه‌ی "در دنیای تو ساعت چند است" در صدر فروش‌ بیپ‌تونز
حسین محب اهری از مبارزه با سرطان می گوید
تئاتر‌هایی که توقیف شده‌اند
بیوگرافی ندا مقصودی
جناب‌خان کیست؟/ گفتگوی خواندنی با صدا پیشه عروسک جناب خان
فرهاد آئیش بازیگر فیلم تازه مانی حقیقی شد
خاطره طنز ملیکا شریفی نیا از مادرش، هنگامی که در ترافیک گیر کردند
ساره بیات و رعنا آزادی ور از محمد رسول الله چه گفتند؟
کارگردان «جیغ» درگذشت
لباس متفاوت و زیبای محمد علیزاده در کنسرت اش