چگونه از پوست چرب مراقبت کنیم؟- هایپرکلابز

زهرا ولاشجردی 7 سال پیش
 چگونه از پوست چرب مراقبت کنیم؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

به جای شستن بیش از حد پوست صورت از پاک کننده‌هایی استفاده کنید که پاک کننده آلودگی روی پوست است. استفاده از این پاک کننده‌ها و گوماژهای مخصوص باعث تمیز شدن پوست و از بین رفتن سلول‌های مرده روی پوست می‌شود.

نگهداری از پوست چرب به معنی کاهش چربی اضافی و تمیز نگه داشتن منافذ روی پوست به منظور جلوگیری از اکسید شدن است. وقتی صحبت از تمیز نگه داشتن پوست می‌کنیم بسیاری از افراد فکر می‌کنند باید دائما پوست صورتشان را بشویند، اما شستن بیش از حد نیز باعث تحریک بیشتر می‌شود. به جای شستن بیش از حد پوست صورت از پاک کننده‌هایی استفاده کنید که پاک کننده آلودگی روی پوست است. استفاده از این پاک کننده‌ها و گوماژهای مخصوص باعث تمیز شدن پوست و از بین رفتن سلول‌های مرده روی پوست می‌شود. افرادی که پوست‌های حساس و مستعد جوش زدن دارند می‌توانند از محلول‌هایی که پزشک‌شان تجویز می‌کند برای تمیز کردن پوست‌ استفاده کنند.

نکته قابل توجه این است که بسیاری از افرادی که پوست چرب دارند گمان می‌کنند نباید از کرم‌های مرطوب کننده استفاده کنند اما این طرز فکر نادرست است، چرا که پوست شما ممکن است چرب باشد ولی رطوبت کافی را نداشته باشد. استفاده از مرطوب کننده، طراوت و جوانی خاصی به چهره‌تان می‌بخشد. افرادی که پوست چرب دارند بهتر است از مرطوب کننده‌های بدون چربی استفاده کنند.
 

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب