موضوع :جوش و خوراکی های که می خوریم!- هایپرکلابز

زهرا ولاشجردی 7 سال پیش
موضوع :جوش و خوراکی های که می خوریم!- هایپرکلابز هایپرکلابز :

بسیاری می گویند غدایی که میل می کنند ربطی به جوش های پوستی ندارد اما بعضی هم می گویند غذای و خوراکی هایی که می خورند سبب بروز جوش می شود، خوب باید بگویم هر دو درست می گویند! این بستگی به این دارد که بدن شما به خوردنی ها چگونه عکس العمل نشان دهد و اینکه چه نوع پوستی دارید.

اگر شما مشکل جوش نداشته باشید خوب تغذیه شما هم احتمالا باعث جوش نمی شود ولی اگر از آن دسته افرادی هستید که با جوش های پوستی درگیر هستید خوراکی هایی هستند که مصرف آنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد و باید در خوردن آنها بیشتر تامل کنید.
این که این جوش ها بزرگ باشند یا کوچک فرقی نمی کند مهم این است که آنها در زندگی شما تاثیرگذارند و همیشه فکر شما را مشغول می کنند که چگونه از شر آن خلاص شوید.

اولین توصیه ای که به شما می توانم بکنم این است که مراقب آنچه که می خورید باشید.
باید از مصرف برخی خوراک ها خودداری کنید باید حواستان جمع باشد که چه می خورید و تاثیر آن بر جوش های خود را ببینید اگر دیدید بعضی غذا ها باعث می شود جوش های شما بدتر شود باید از مصرف آنها خودداری کنید چون واکنش بدن هر کدام از ما با دیگری متفاوت است و هر کسی وضعیت بدن خودش را بهتر می داند. شاید به نظر شما عجیب بیاید اما به من اعتماد کنید بسیاری از ما بدن خود را نمی شناسیم و تاثیر خوراکی ها بر بدن خود را جدی نمی گیریم.

منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب