هرگز پشيمان نمي شويد اگر...- هایپرکلابز

رضا حبيبي 8 سال پیش
هرگز پشيمان نمي شويد اگر...- هایپرکلابز هایپرکلابز :

خراسان/ تا حالا برايتان پيش آمده که در زندگي احساس پشيماني کرده باشيد؟ گاهي اين پشيماني بر زندگي شخصي و حرفه اي و در روابط اجتماعي تاثير مي گذارد. از فرصت هايي که غنيمت نشمرده ايم، روابط خانوادگي ارزشمندي که به دليل مشغله هاي زندگي ناديده گرفته ايم. تصميم هاي مهمي که همچنان منتظريم تا وقتش برسد تا انجامشان دهيم. کلمات مهمي که ناگفته باقي مانده است. اما هنوز هم دير نشده، امروز مي توانيم تصميم بگيريم کارهايي را انجام دهيم که وقتي سني از ما گذشت، پشيمان نباشيم:
* خودتان باشيد/ معمولاً در حرفه خود گاهي با افرادي برخورد مي کنيد که سعي دارند راه ديگري را در زندگي به شما نشان دهند؛ به عبارتي راه خودشان را. به ياد داشته باشيد امري که براي شما مناسب است ممکن است براي ديگران نامطلوب باشد و همين طور برعکس. اگر شما نسنجيده و تنها به خاطر حرف ديگران زندگي را پيش مي بريد، درآخر، کسي جز خود را سرزنش نخواهيد کرد. شهامت داشته باشيد و با شناخت کامل خودتان آن گونه زندگي کنيد که جايي براي پشيماني باقي نماند.
* خيالبافي را کنار بگذاريد/ هر روز که بيدار مي شويد تصميم بگيريد يک کار درست انجام دهيد. رويا پردازي را متوقف کنيد و وارد عمل شويد. مسئوليت کامل زندگي خود را بپذيريد. نبايد منتظر بنشينيم تا روزي يک نفر از راه برسد و براي ما کاري انجام دهد. آن روز همين امروز است و آن يک نفر خود شما هستيد.
* آن چه را که مي دانيد درست است بگوييد/ هيچ چيزي تلخ تر از آن نيست که روزي بفهميم چه نعمت بزرگي مانند پدر، مادر، همسر يا يک دوست خوب را از دست داده ايم بدون اين که گفته باشيم تا چه اندازه براي ما ارزشمند بوده اند. عواطف و احساساتتان را پنهان نکنيد. ناگفته ها را بگوييد.
* وقت بيشتري با خانواده بگذرانيد/ شنيده ايد که مي گويند؛ بهترين چيزهاي زندگي رايگان هستند. زمان هاي مفيدي را درکنار افراد خانواده و دوستان خوبتان بگذرانيد. ديدن خنده هاي فرزندتان يا نگاه رضايت مند همسر، تنها براي اين که در کنارشان هستيد ارزشمند است. مي توان با قناعت به کم هم زندگي کرد. در اين صورت مجبور نيستيد ساعت ها در روز کار کنيد تا پاسخ گوي زياده خواهي ها باشيد.
ترجمه دلارام دادرس

منبع :http://khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=948...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب

سایر مطالب از رضا حبيبي

استرس­ هاي مزمن احتمال مرگ زودرس در مردان را افزايش مي ­دهد
دستگاهي براي تشخيص کم خوني در يک دقيقه
بازيابي حافظه انسان با شوک مغزي
تأثير هورمون‌ درماني در کاهش اضطراب ناشي از جراحي در کودکان
براي ترک سيگار از کجا شروع کنيم؟
يک ضد آفتاب طبيعي براي پوست
از عوارض "واي فاي" بر سلامت بدن چه مي‌دانيد؟
پوست، وضعيت سلامت کبد را نشان مي‌دهد
بارداري، زنان را زودرنج مي‌کند
يخچال خانه را داروخانه کنيد
دختري با روابط عمومي ضعيف و هميشه ناراحت
قفل کردن زبان کودکي که راز خانواده را فاش مي کند
اگر کودکتان مبتلا به لکنت زبان است اين توصيه‌ها را به ياد داشته باشيد
تکذيب انتشار مطالبي از مفيد بودن روغن پالم در سايت سازمان غذا و دارو
بهترين روش براي جلوگيري از چاقي
چه مقدار شير براي چه افرادي لازم است؟
کمبود ويتامين D، خطر ابتلا به زوال عقل و آلزايمر را دو برابر افزايش مي دهد
چرا نبايد در استخر ادرار کرد؟
اگر کلسترول بالايي داريد براي باردار شدن صبر کنيد
نکته هاي مهم براي خريد کفش