چگونه در زمستان خوش تیپ باشیم؟- هایپرکلابز

چگونه در زمستان خوش تیپ باشیم؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

▪ رنگ‌بندی این بخش از پوشش بهتر است خیلی خاص نباشد
. رنگ‌های تیره به دلیل جذب نور و گرمای بیشتر برای پوشش رویی بهتر است. از طرف دیگر با بسیاری از رنگ‌های دیگر هماهنگ می‌شود. مشکی، دودی، قهوه‌ای و خاکستری از رنگ‌های خوب هستند.
▪ دوست دارید از این رنگ‌های تکراری استفاده نکنید؟ اصلاً سخت نیست. به جای اینکه به دنبال پوششی با رنگ‌های ویژه بگردید، سنجاق‌های بزرگ را با تزئینات رنگ دلخواهتان داشته باشید و جایی به پوششتان وصل کنید.
اگر روسری را دورتان می‌پیچید، محل اتصال دو لبه‌اش، اگر ژاکت دارید، لبه پایین، سمت راست ▪ اگر شنل می‌اندازید، جایی نزدیک شانه‌ها.
▪ اگر بالاپوشتان نقش‌دار است، دقت کنید، کمترین رنگی که در آن به کار رفته، چیست. حالا می‌توانید کیف و کفشتان را با آن هماهنگ کنید. همیشه دورترین نقطه را برای ست کردن رنگ انتخاب کنید تا تکرار، کمتر به چشم بیاید.
▪ بر خلاف لباس‌های تابستانه، در لباس‌های پاییزه حتی بیش از زمستانه‌ها می‌توانید از گره، زیپ، دگمه و نخ و روبان استفاده کنید. امسال انواع گره، بیش از سایر اتصالات در پوشش، بازار را در دست گرفته. برای انتخاب ژاکت می‌توانید از نوعی بردارید که با یک گره کوچک کنار بالاتنه‌تان بسته می‌شود. قطعا این مدل بر مدل‌های دگمه‌ای ترجیح دارد.
▪ اگر مانتو یا بلوزتان طرح‌دار است – که بهتر است در پاییز نباشد- لطفا قید بالاپوش طرح‌دار را بزنید. قرار نیست دیگران با دیدن ظاهر شما یاد کاغذهای کادویی بیفتند.
▪ قبل از به تن کردن بالاپوش، آستین‌های مانتو را پایین بزنید. در غیر این صورت آستین مانتو لوله می‌شود و دیگر به تنهایی نمی‌توانید آن را از زیر آستین ژاکت پایین بکشید.
▪ بدون در نظر گرفتن مد، جو و هر امر زودگذر دیگر، استفاده از صندل در فصل پاییز –حتی اگر هوا هنوز گرم و بهاری باشد- بعد از فروپاشی امپراتوری روم منسوخ شده است.

مخصوصا اگر در بالا، شنل یا ژاکت یا کت به تن کرده باشید.

▪ برای اینکه شنل یا شالی که دورتان پیچیده‌اید، کمی رسمی‌تر به نظر برسد، با خودش کاری نداشته باشید. فقط پوشش زیر را از اجزای رسمی، مثل شلوار راسته نیمه‌پشمی تا روی قوزک پا، مانتوی ساده و راسته (و نه گشاد و چین‌دار) و کفش جلو‌بسته ساده و رسمی انتخاب کنید. حالا حتی اگر پشت شنلتان عکس هری پاتر هم باشد، فقط یک اشتباه فنی به حساب خواهد آمد.
▪ یادتان باشد برای بالاپوش هرگز با گرمکن ورزشی از چاردیواری منزل خارج نشوید، مگر برای ورزش کردن.
▪ یادتان باشد در پوشش‌های اوائل پاییز که هوا هنوز خیلی سرد نشده رنگ‌ها می‌توانند تکراری باشند ولی فقط یک بار. کفش نخودی با شال نخودی خوب است ولی اگر مانتویتان هم نخودی باشد، هماهنگی به هم می‌خورد.
▪ خیلی‌ها معتقدند هنوز هم کاپشن مشکی بهترین مد پاییزه برای بالاپوش است که کنارش نخواهیم گذاشت. بله؛ ولی به مدل کاپشن هم بستگی دارد و البته جنسش.
▪ استفاده از لباس مناسب در فصول مختلف ضرور‌تا به این معنا نیست که مثلا برای پوشش زمستانی از لباس‌های ضخیم و سنگین استفاده کنید. شما می‌توانید حتی چند نمونه سبک را با هم همراه کنید و از ترکیب آنها ظاهری متفاوت برای خود دست و پا کنید.
▪ در صورتی که پایین‌تنه بزرگی دارید، حواستان باشد که ژاکت، کت یا کاپشن سبکتان، چاک پشت نداشته باشد. خانم‌هایی که در ترکیب اندامشان چنین خصوصیتی هست، بهتر است از چاک کنار استفاده کنند یا اصلاً بی‌خیال آن شوند.
▪ لطفا توجه کنید. انتخاب اتفاقی پارچه‌های نقش‌دار معمولا ترکیب مناسبی به وجود نمی‌آورد. مثل هر انتخاب اتفاقی دیگری.
▪ لطفا وقتی دنبال لباس برای پوشیدن می‌گردید هر چیزی به نظرتان خوب آمد، در کنار هم نگذارید. به ترکیب آن هم فکر کنید.

منبع :http://www.takmehr.ir/50268-how-to-be-handsome-in-...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب