بهترین محصولات زیبایی پوست و مو در پاییز- هایپرکلابز

ЋaMiD KaZeMi 8 سال پیش
 بهترین محصولات زیبایی پوست و مو در پاییز- هایپرکلابز هایپرکلابز :

حتما سرمای پائیز باعث شده که تمامی شما دچار مشکلاتی در پوست و موهایتان شوید و ما در اینجا بهترین محصولات در تقویت پوست و مو را برایتان معرفی کرده ایم که می توانید آنها را در هر داروخانه ای پیدا کنید.

کرم چشم Vichy
این کرم مناسب برای مژه ها و چشم بوده، که حاوی قند گیاهی است که در مبارزه با خطوط و چین و چروک های زیر چشم کمک زیادی می کند. به علاوه اسید هیالورونیک موجود درآن، در تقویت دور چشم و مژه ها بسیار موثر می باشد.

ماسک صورت Agave Hydrating Paper Mask
ماسک صورتی که نه تنها قیمت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد بلکه حاوی آگاو برای نرم کردن پوست و اسید هیالورونیک و هیدراتی می باشد که اگر به مدت 10 تا 20 دقیقه روی پوست بماند باعث شفاف شدن رنگ پوست خواهد شد. این ماسک در انواع مختلف و برای پوست های مختلف ساخته شده است ، بنابراین شما می توانید هر کدام از آنها را که مناسب با نیازهای پوستی تان است را تهیه کرده و استفاده کنید.

ژل تقویت کننده ی مو Loreal
حتما همه ی شما در تابستان به دلیل گرمای خورشید ،کلر موجود در آب ها و عرق فراوان دچار ریزش مو شده اید. این ژل مو که ساخت کشور پاریس می باشد بسیار مناسب در تقویت موها و از بین بردن ضعف ، زبری و خشکی مو می باشد. پس از آنکه که موهایتان را در حمام شستید این ژل را به مدت 3 تا 5 دقیقه روی سر بگذارید و بعد آن را بشورید.

شامپوی دوقلوی Toni & Guyبرای زیبا کردن موها
این شامپوی دوقلو یک محصول بسیار جدید برای زیبا و براق نشان دادن موها بوده که استفاده از آن بعد از گذراندن روزهای سرد پائیز برای تقویت موها بسیار مناسب می باشد .این شامپوها باید به همراه هم استفاده شوند تا موثر باشند.

ریمل چشم Volum
این نام تجاری بسیار شناخته شده و معتبر می باشد و در پشت ریمل به بزرگی چاپ شده است و محصولی از شهر نیویورک می باشد .این ریمل دوسر دارد که یک طرف آن فرکننده و حجم دهنده ی مژه ها می باشد و طرف دیگر آن هم که خود ریمل می باشد. عرض فرچه ی آن تنها 2 میلی متر می باشد و هنگامی که استفاده می شود بسیار سریع خشک می شود و حالت دهنده ی خوبی می باشد و مژه ها را بسیار تقویت می کند.

مایع شستشوی بدن و صورت Sebamed
این مایع شستشو ، فرموله شده برای بازگرداندن پوست به PH 5.5 می باشد ، چرا که مایعی بسیار مناسب برای شستشوی پوست های حساس می باشد، هم چنین مناسب برای تسکین دهنده پوست های خشک و یا پوست هایی است که در مقابل تغییرات فصلی دچارخارش می شوند.در اندازه های مختلفی وجود دارد و دارای قیمت مناسبی می باشد.

شامپویی برای ثابت نگه داشتن رنگ مو Nexxus
هیچ زمانی بهتر از صبح برای استفاده از این شامپو و شستن موها نمی باشد .این شامپو مو را کمی خشک می کند اما مهم آن است که در ثابت نگه داشتن رنگ مو و طولانی ماندن هر رنگ بر روی موها بسیار موثر می باشد.

منبع :http://www.zigil.ir/archive/19493/best-beauty-prod...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب