خوش پوشی خانم ها در پاییز- هایپرکلابز

خوش پوشی خانم ها در پاییز- هایپرکلابز هایپرکلابز :

کسی نیست که دلش نخواهد با عوض شدن فصل، تغییراتی در تیپ و مدل لباس پوشیدن خودش ایجاد نکند. کسی نیست که دلش نخواهد به لباس هایش حال و هوای پاییزی بدهد ولی چنین تغییری، نیازمند داشتن یک جیب پر از پول است تا در مراکز خرید بچرخید و برای خودتان یک دل سیر خرید کنید اما ما به شما یاد می دهیم چگونه با خرید یک شال یا با استفاده از همان روسری هایی که در کمد خود دارید، تیپ متفاوتی برای خودتان بسازید و خوش پوشی تازه ای را در فصل تازه تجربه کنید.

جوان ترها
این مدل دستمال گردن برای دخترهای جوان و نوجوان مناسب است که تیپ و مدل اسپرت را به هر پوششی ترجیح می دهند. آنها هم می توانند دستمال گردنی مناسب تیپ خودشان داشته باشند. برای این مدل دستمال گردن، احتیاج به روسری مربعی دارید که بهتر است از جنس نازک و انعطاف پذیر مثل نخ باشد. روسری های نخی بزرگ بری این کار مناسب نیستند و بهتر است از نمونه های کوچک تر استفاده کنید.

خوش پوشی خانم ها در پاییز
برای این مدل دستمال گردن، روسری مربعی را از قطر تا کنید تا به شکل یک مثل در بیاید. بعد از سر مثلث تا بزنید تا به شل یک نوار مستطیلی با دو سر تیز در بیاید. نوار را دور گردن بیندازید. یک طرف آن را آزاد بگذارید و طرف دیگر آن را دور طرف آزاد بچرخانید و در نهایت سر مثلثی را در داخل حلقه ای که ایجاد کرده اید، خارج کنید. می توانید دستمال گردن را دور گردن تان بچرخانید تا گره، جلو یا سمت چپ یا راست گردن شما بایستد. این مدل دستمال گردن به خصوص برای خانم هایی که موی کوتاه دارند، مناسب است.

مکمل تن پوش زمستانی
این مدل دستمال گردن سن و سال نمی شناسد و حتی جنسیت هم ندارد و آقایان هم می توانند از این مدل بهره ببرند، اما بهترین موقعیت استفاده از این مدل دستمال گردن، روی تن پوش های زمستانی مانند انواع کت، پالتو، ژاکت های ساده و… است. این مدل شال گردن را چه برای متفاوت کردن، یک دست کت و شلوار ساده و چه روی بارانی، برای موقعیت های داخل خانه و مهمانی و خارج خانه می توانید استفاده کنید. توصیه می کنیم برای مهمانی ها سراغ یک پارچه ظریف مثل ابریشم بروید که جلوه بیشتری هم دارد و برای روی پالتو و بارانی از شال های ضخیم تر مثل پشمی کمک بگیرید. این مدل دستمال گردن با یک شال مستطیلی درست می شود. شال را جمع کنید، به طوری که یک نوار بلند مستطیلی داشته باشید، دو سر نوار را با گره کوچکی به هم وصل کنید و دو دور کامل دور گردن خود بچرخانید.

رسمی پوش ها
برای بستن این مدل دستمال گردن، نیاز به یک روسری مربع شکل دارید. بهتر است، انتخاب شما یک روسری ساتن باشد چون در این مدل شکیل تر و زیباتر می ایستد. برای بستن این مدل دستمال گردن، روسری مربعی را از وسط تا کنید تا حالت مثلثی پیدا کند. روسری تا شده را به گونه ای که سر مثلثی آن، جلو بایستد، دور گردن تان بیندازید و روی شانه چپ یا راست خود گره بزنید. این مدل دستمال گردن برای مهمانی های تاحدی رسمی مناسب است. پیشنهاد می کنیم یک دست بلوز و شلوار مشکی، سورمه ای یا خاکستری ساده یا یک رنگ خنثی که رنگ پاییز امسال هستند، بپوشید و از این مدل دستمال گردن با رنگ های تند و شاد و پارچه براق استفاده کنید، بدون شک شما یکی از خانم های آراسته مهمانی خواهید بود. این مدل دستمال گردن برای هر خانمی با هر سنی مناسب است .

منبع :http://fun.baharfa.com/%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب