با این کارها زیبای برفی شوید- هایپرکلابز

با این کارها زیبای برفی شوید- هایپرکلابز هایپرکلابز :

با این کارها زیبای برفی شوید
از پوست‌تان انتظار نداشته باشید که با تغییر نور و دمای هوا، هیچ تغییری نکند. سردتر شدن روزها می‌تواند یک پوست صاف و براق را خشک و پوسته‌پوسته کند. پس اگر نگران این هستید که روزهای سرد به زیبایی شما لطمه بزنند، این توصیه‌ها را جدی بگیرید. در این صفحه ما شما را با بایدها و نبایدهایی که در ماه‌های پیش رو باید جدی بگیرید آشنا می‌کنیم. کافی است کمی بیشتر مراقب باشید و تغییراتی که قرار است برای پوست‌تان بیفتد را بشناسید تا بدون صرف هزینه زیاد، از پس همه آسیب‌هایی که در کمین‌تان نشسته بربیایید.

مرطوب‌کننده ضدآفتاب بخرید
درست است که در زمستان گرمای آفتاب را احساس نمی‌کنید اما اشعه‌های مضر خورشید در این فصل هم دست از سر پوست شما برنمی‌دارند. اگر نمی‌خواهید در زمستان پوست‌تان آسیب ببیند، ضدآفتاب زدن را فراموش نکنید و سراغ مرطوب‌کننده‌هایی بروید که خاصیت ضدآفتاب هم دارند.

پوست‌تان را چرب کنید
شاید فکر کنید در این فصل هم می‌توانید تنها از مرطوب‌کننده‌ها استفاده کنید اما این یک اشتباه رایج است. درست است که در این فصل هم نباید معجزه مرطوب‌کننده‌ها را نادیده بگیرید اما در زمستان شما به کرم‌هایی که تا اندازه‌ای چرب هستند هم نیاز دارید. البته بهتر است چرب‌کننده‌ای را انتخاب کنید که حاوی ویتامین C یا E است.

دستکش دست‌تان کنید
دستکش پوشیدن، بهترین راه برای محافظت از دستان شما در سرماست. این روش از خشک شدن بیش از اندازه پوست شما در روزهای سرد جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد پوست دست‌تان ترک بخورد.

سونا نروید
شاید فکر کنید دوش آب گرم یا سونا در این فصل حال شما را جا می‌آورد اما حتی در زمستان هم نباید زیاد بدن‌تان را در معرض آبی که بیش از اندازه گرم است قرار دهید. آب داغ پوست شما را خشک خواهد کرد.

بیشتر آب بنوشید
هوای سرد ممکن است کمتر از روزهای تابستان شما را تشنه کند اما حتی اگر احساس تشنگی آزارتان نمی‌دهد، آب نوشیدن را کنار نگذارید. پوست شما در سرمای زمستان بیشتر از روزهای تابستان به آب نیاز دارد.

لب‌های‌تان را چرب کنید
با شروع شدن فصل سرد، همه ما برای محافظت از پوست‌مان تلاش می‌کنیم اما کمتر به فکر سلامت لب‌های‌مان می‌افتیم. اگر می‌خواهید لب‌های‌تان در روزهای زمستان پوسته‌پوسته و خشک نشود، از رژهای بی‌رنگی که لب را مرطوب و چرب می‌کنند کمک بگیرید.

بخور سرد بدهید
بخور سرد یا سونای سرد می‌تواند طراوت پوست شما را چند برابر کند. پس به جای بخور گرمی که برای تنفس بسیاری از افراد مشکل‌ساز می‌شود، یک دستگاه بخور سرد بخرید و به جای سونای خیس و داغ، سونای سرد را تجربه کنید.

جوش‌ها را فراموش کنید
اگر در حال درمان جوش‌های‌تان با داروهای ضد آکنه هستید، قبل از ادامه این درمان بار دیگر با پزشک‌تان مشورت کنید. بسیاری از داروهای ضد آکنه، پوست را به شدت خشک می‌کنند و استفاده از آنها در زمستان می‌تواند به زیان سلامت پوست‌تان تمام شود. پس خوددرمانی نکنید و در مورد ادامه درمان‌های قبلی هم مطمئن شوید.

منبع :http://fun.baharfa.com/%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C%D...
6 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 2 دیدگاه از 2 دیدگاه
امير مهدی امير مهدی لايكههههههههه
8 سال پیش
غزال  مظفريان غزال مظفريان winking
8 سال پیش
1 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب