7روش برای آن که لاغرتر به نظر بیایید! - هایپرکلابز

7روش برای آن که لاغرتر به نظر بیایید! - هایپرکلابز هایپرکلابز :

همیشه لازم نیست فقط و فقط با باشگاه رفتن و تبعیت از هزار و یک رژیم غذایی، ظاهری متناسب داشته باشید. لباس پوشیدن و نحوه ی خودآرایی نیز تاثیر قابل توجهی در چاق و لاغر جلوه دادن شما دارد. به این نکات توجه کنید تا بتوانید ظاهری مناسب برای خود دست و پا کنید.

کفش پاشنه بلند بپوشید
پوشیدن هرروزه ی کفش پاشنه بلند برای سلامتی شما مفید نیست. اما اگر یک شب به میهمانی دعوت شدید و قصد داشتید از هر طریقی که شده لاغرتر جلوه کنید، حتما کفش پاشنه بلند به پا کنید. این کفش ها شما را قدبلندتر و پاهای تان را لاغرتر نشان خواهدداد، اما در مقابل از پوشیدن کفش هایی که بر روی قسمت قوزک پا بند دارد بپرهیزید، چون این کفش ها پا را چاق نشان می دهد.

لباس در سایز مناسب بدن تان انتخاب کنید
این تصور اشتباه برای بسیاری از افراد جا افتاده که اگر لباس تنگ بپوشند، کوچک تر می شوند یا لباس گشاد باعث می شود چربی هایشان به چشم نیاید. این در حالی است که لباس بسیار تنگ به شکل بدی تجمع چربی را بیرون می اندازد و پیراهن بسیار گشاد هم سایز شما را به مراتب درشت تر از آن چه هستید، نمایان می سازد. لباس تان را در مناسب ترین سایز برای بدن تان انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.

قسمت های بزرگ بدن تان را بپوشانید
دقت کنید و ببینید کدام قسمت های بدن تان چاق ترند. سعی کنید لباس های مناسب انتخاب کنید که این بخش ها را بهتر می پوشاند. مثلا اگر شکم نسبتا بزرگی دارید، پوشیدن یک تونیک که کمر و شکم تان را می پوشاند تا حد قابل توجهی شما را لاغرتر نشان خواهدداد. اگر ساق پاهایتان گوشتالو است، با پوشیدن بوت در همان اندازه، آن ها را بیرون نیندازید و در عوض شلوار دمپاگشاد به پا کنید که درشتی ساق پاهای تان را محو می کند. برای پوشاندن بازوهای بزرگ، لباس هایی با آستین گشاد به تن کنید. لباس های مختلف را پرو کنید تا متوجه شوید کدام یک برای خوش اندام نشان دادن شما مناسب است.

به سراغ رنگ های تیره بروید
دیگر کسی نیست که از قدرت لاغرکنندگی رنگ های تیره خبر نداشته باشد. اما این به آن معنا نیست که شما باید خود را محدود به رنگ مشکی کنید. رنگ های سرمه ای، قهوه ای، بنفش تیره، یا حتی زرشکی پررنگ هم تا حدی شما را لاغر نشان می دهد. سعی کنید متنوع بپوشید تا از یک رنگ یکسان خسته نشوید.

گن بپوشید
مطمئنا زیاد راحت نیست، اما در لاغر نشان دادن شما تاثیر زیادی دارد. زیرپوش هایی که شما را جمع و جور می کند، نقش بسیار مهمی در کاهش سایزتان خواهدداشت. به خصوص در میهمانی ها که قصد دارید لباسی زیبا به تن کنید و خوش اندام تر به نظر برسید، پوشیدن گن را فراموش نکنید.

وسایل اضافه
استفاده از وسایل اضافه برای پوشاندن کپلی ها بی تاثیر نیست. اگر بازوهای تان چاق است و شما در میهمانی شب دکلته پوشیده اید، می توانید شالی بر دوش تان بیندازید تا بازوهای تان را از دیدرس خارج کند و در عوض با انداختن گردن بند و گوشواره یا مدل موی قشنگ و سنجاق های زیبا و چشمگیر، حواس بقیه را به نقاط دیگر معطوف کنید.

به طرح چاپ شده بر روی لباس تان دقت کنید
تی شرتی را در نظر بگیرید که طرح یک گل بزرگ بر روی آن چاپ شده، شاید قشنگ و چشمگیر به نظر بیاید ولی شما را چاق تر نشان خواهدداد. طرح های بزرگ، بدن را بزرگ تر نشان خواهندداد و بهتر است سراغ آن ها نروید. طرح راه راه افقی شما را پهن تر و راه راه عمودی، بلند و باریک تر نشان خواهدداد.

منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/208519/7-%D8%B1%D...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب