اصول ترکیب رنگهای شاد برای شیک پوشی بیشتر- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
اصول ترکیب رنگهای شاد برای شیک پوشی بیشتر- هایپرکلابز هایپرکلابز :

بیشتر افراد در طول روز به سراغ لباس هایی با رنگ سفید ، مشکی ، طوسی و قهوه ای می روند زیرا این رنگ ها بهتر با هم ست می شوند و زمان زیادی هم برای هماهنگ کردن آنها نیاز نیست .

اما لازم است کمی ذوق و سلیقه به خرج دهیم و دو رنگ متفاوت را به زیبایی در کنار هم قرار دهیم تا با رنگ های شادتر و جدیدتر شیک پوش تر باشیم .

ترکیب رنگ های شاد کار سخت و البته تاثیر گذاری است که انتخاب آن برای ما زیاد خوشایند نیست . در ادامه رنگ هایی را معرفی می کنیم که در ترکیب با هم بسیار شیک و جذاب هستند و تاثیر زیادی روی سلامتی تان می گذارند .


ترکیب رنگ قرمز روشن با شرابی

رنگ قرمز روشن دارای درجه گرما زیادی در طیف نوری است و مغز ما نیز میان گرما و رنگ ها ارتباط برقرار می کند ، پس اگر لباسی به رنگ قرمز بپوشیم و آن را با رنگ شرابی ست کنیم زیبایی منحصر به فردی خواهیم داشت . البته این ترکیب رنگی با بیشتر رنگ پوست ها و موها مطابقت دارد .

از سویی پوشیدن این ست باعث بالا رفتن سرعت متابولیسم بدن و لاغری می شود و برای کسانی که رژیم غذایی دارند توصیه می شود . البته وقتی رنگ شرابی در کنار قرمز روشن قرار می گیرد ، تندی رنگ قرمز را خنثی می کند .


ترکیب رنگ خردلی با خاکی

اگر لباسی به رنگ خردلی در کمد لباس تان دارید ، بهترین فرصت است که آن را با یک پیراهن یا شلوار خاکی رنگ ست کنید و با این ست رنگ شیک پوش شوید .

ترکیب رنگ خردلی و خاکی ، تن طلایی رنگی به پوست تان می دهد و از تندی و زرق و برق رنگ خردلی می کاهد . البته این ترکیب رنگی در کنار زیورآلات طلایی بسیار زیباست و بیشتر برای افراد میانسال توصیه می شود .


ترکیب رنگ سرخابی با آبی لاجوردی

انتخاب لباس با ترکیب رنگ سرخابی و آبی لاجوردی بیشتر برای خانم های میانسال مناسب است . زیرا رنگ سرخابی رنگ جوان پسند و زنانه است و وقتی در کنار آبی لاجوردی قرار می گیرد ، تندی رنگ سرخابی را خنثی می کند و بسیار زیبا می شود . البته این ترکیب رنگ توجه به سیاهی دورچشم را کاهش می دهد .


ترکیب رنگ شرابی با صورتی کمرنگ

رنگ صورتی کمرنگ و رنگ سرخابی از رنگ های شاد و جوان پسند هستند . البته رنگ صورتی را بیشتر از سرخابی می توان در مکان های مختلف پوشید و اضافه کردن شال ، کمربند و زیورآلات شرابی رنگ آن را بسیار زیبا و شیک جلوه می دهد . این ترکیب رنگ را زنان تا 60 سال هم می توانند انتخاب کنند .


ترکیب رنگ بنفش با زرد

رنگ بنفش بسیار آرامش دهنده است و وقتی عصبی یا خسته هستید ، پوشیدن این رنگ لباس پیشنهاد می شود . رنگ بنفش در ترکیب با رنگ زرد به شما احساس شادی می دهد و باعث بهبود خلق و خوی فرد و تقویت روحیه می شود.


ترکیب رنگ سبز با بلوطی

اگر لباسی به رنگ سبز دارید ، این لباس را با کیف ، کفش و زیور آلات بلوطی ست کنید . وقتی رنگ سبز و بلوطی در کنار هم قرار می گیرد بسیار باشکوه و شیک به نظر می رسد و برای کسانی که دچار گرفتگی یا فشارخون بالا هستند ، مناسب است .


ترکیب رنگ ارغوانی با سبز یشمی

شاید ترکیب این دو رنگ خیلی تند و جلف به نظر برسد اما با ست کردن آبی روشن یا ارغوانی با سبز یشمی این تفکر غلط را کنار بگذارید .

سبز یشمی تندی رنگ ارغوانی را خنثی می کند و این ترکیب رنگ با بیشتر پوست ها هماهنگ است و باعث می شود رنگ پوست باز شود . البته این ترکیب رنگ برای کاهش استرس و اضطراب هم بسیار مناسب است .

ساير تصاوير

اصول ترکیب رنگهای شاد برای شیک پوشی بیشتر- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب