درخشندگی پوست صورت با ماسکهای طبیعی خانگی- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
درخشندگی پوست صورت با ماسکهای طبیعی خانگی- هایپرکلابز هایپرکلابز :

برای زیباشدن صورت تان نیاز نیست به سراغ کرم های گران قیمت بروید ، بلکه طبیعی ترین و بهترین راه ها برای زیبایی در یخچال خانه تان است .


زیبایی پوست با ماسک تخم مرغ

اگر پوست صورت تان خیلی خشک است ، یک تخم مرغ از یخچال بردارید و زردی آن را جدا کنید و اگر پوست تان چرب است ، سفیده تخم مرغ را جدا کنید . تخم مرغ را با آب لیمو یا عسل ترکیب کنید و این ماسک را برای نیم ساعت روی صورت تان بگذارید و بعد آن را با آب ولرم بشویید .


زیبایی پوست با ماسک ماست

برای این که منافذ پوست تان را بسته و پوست را پاک سازی کنید ، کمی ماست روی پوست بگذارید و بعد از 20 دقیقه صورت تان را بشویید . اگر می خواهید ماسک بهتری داشته باشید یک قاشق چای خوری ماست را با یک چهارم آب یک پرتقال ترکیب کرده و روی صورت بگذارید.


زیبایی پوست با ماسک موز

با داشتن موز در یخچال نباید نگران زیبایی پوست تان باشید . می توانید با موز به عنوان ماسک طبیعی و خانگی به پوست تان رطوبت کافی برسانید و شاهد نرمی پوست تان باشید.

یک موز کاملا رسیده را له کنید و به صورت پوره در آورید . سپس پوره موز را روی پوست صورت تان بگذارید و بعد از 10 تا 20 دقیقه با آب سرد بشویید .


زیبایی پوست با ماسک مایونز

سراغ یخچال بروید و یک سس که بیشترین ترکیب آن از تخم مرغ است را بردارید و روی پوست صورت تان بمالید . بعد از 20 دقیقه صورت تان را پاک کرده و با اب سرد بشویید . با این کار صورت تان نرم و خنک می شود .


زیبایی پوست با ماست سرکه

ماسک سرکه سابقه طولانی دارد و باعث زیبایی صورت می شود . بعد از این که صورت تان را شستید ، دو قاشق غذاخوری سرکه سیب روی صورت تان بمالید تا منافذ پوستی تان بسته شود .

علاوه بر آن می توانید یک چهارم پیمانه سرکه سیب را با یک چهارم پیمانه آب مخلوط کنید و روی صورت تان بزنید و بگذارید روی پوست خشک شود .


زیبایی پوست با ماسک شیر

برای این ماسک باید یک چهارم پیمانه شیر خشک را با کمی آب ترکیب کنید تا مانند خمیر دندان شود . ماسک را روی صورت تان بمالید و بگذارید خشک شود . در مرحله بعد صورت تان را با آب گرم بشویید .

ساير تصاوير

درخشندگی پوست صورت با ماسکهای طبیعی خانگی- هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب