نشانه های عشق شدید مردان به زنان(۲)- هایپرکلابز

م ه 9 سال پیش
نشانه های عشق شدید مردان به زنان(۲)- هایپرکلابز هایپرکلابز :

حس محبت و دوست داشتن يك وديعه الهي است كه در وجود همه انسان‌ها قرار داده شده و هر كسي بنا بر شخصيتي كه دارد اين حس را به گونه‌اي متفاوت بروز مي‌دهد. در زندگي همه ما بارها پيش آمده كه از خودمان مي‌پرسيم آيا همسرم يا نامزدم مرا واقعا دوست دارد؟ اما رسيدن به پاسخ اين سؤال براي خيلي از ما دشوار است چون اخلاقيات آقايان و بروز احساسات دروني‌شان در بيشتر مواقع با خانم‌ها متفاوت است و بالطبع نشانه‌هاي دوست داشتن و ابراز علاقه براي مردان شباهتي به روش‌هاي زنان ندارد. برخي ويژگي‌ها به صورت ذاتي در وجود انسان‌ها قرار دارد كه البته بنابر شرايط حاكم بر محيط زندگي شكلي به خود مي‌گيرد. به هر حال هيچ‌وقت اين موضوع را فراموش نكنيد كه هر انساني روش منحصربه‌فردي براي ابراز علاقه دارد و نمي‌توان توقع داشت كه مردها هم مانند زنان احساسات‌شان به راحتي روي زبا‌ن‌شان بچرخد. آقايان بيشتر با رفتارهاي‌شان به شما نشان مي‌دهند كه چقدر به شما اهميت مي‌دهند و چقدر شما را دوست دارند.

چقـدر همسـرتان را مي‌شناسيد؟
مهم‌‌ترين نكته‌اي كه بايد در اين قسمت به آن توجه كنيد اين است كه از خودتان بپرسيد چقدر همسرتان را مي‌شناسيد و تا چه حد به روحيات او آشنايي داريد. هرچه شناخت شما نسبت به همسرتان بيشتر باشد مي‌توانيد به ميزان علاقه او نسبت به خودتان پي ببريد پيش از هر چيز بايد چند اصل را به خاطر بسپاريد.
1. مردان به طور ذاتي داراي ويژگي‌ حامي و پشتيبان بودن هستند و به همين دليل هرچه ميزان علاقه‌اي كه به شما دارند بيشتر باشد سعي مي‌كنند از شما حمايت كنند اما فراموش نكنيد كه نحوه حمايت مردان از خانواده با نحوه حمايت زنان كاملا متفاوت است.
2. هيچ‌وقت راجع به مردي قضاوت نكنيد چون اصولا زن‌ها وقتي مي‌خواهند درباره موضوعي قضاوت كنند خودشان را جاي آن شخص يا آن موقعيت قرار مي‌دهند در صورتي كه اين روش اصلا صحيح نيست.
3. سعي كنيد پيش از اينكه صفتي را به همسرتان نسبت دهيد دليل كاري را كه انجام داده جويا شويد با اين كار مي‌توانيد او را بهتر درك كنيد ضمن اينكه با نسبت دادن صفتي خاص به همسرتان دردي از شما دوا نخواهد شد.

معرفـي چنـد نشانـه اصلـي
در اين قسمت نشانه‌هايي را به شما معرفي مي‌كنيم كه با آنها به ميزان علاقه همسرتان نسبت به خودتان پي خواهيد برد و در ادامه ويژگي‌هاي اخلاقي او را عنوان مي‌كنيم كه به شناخت شما كمك مي‌كند.

6. شما را غافلگير مي‌كند
مردها به راحتي مي‌توانند همسرشان را غافلگير ‌كنند اما رايج‌ترين و البته دوست‌داشتني‌ترين روش غافلگيري خريد هديه است به خصوص اگر اين هديه مناسبت خاصي هم نداشته باشد اما همين قدر كه نشان مي‌دهند دوست دارند بي‌بهانه شما را شاد كنند، نشان عشق و علاقه آنها به شما و به زندگي با شماست. اين ويژگي در خيلي از آقايان وجود دارد؛ گاهي با خريدن يك شاخه گل و گاهي با خريدن شيئي كه گمان مي‌كنند همسرشان به آن احتياج دارد و گاهي هم با خريدن چيزي كه شما را به ياد او مي‌اندازد. به هر حال او سعي دارد به شما بگويد كه دوست‌تان دارد.
مي‌تواند احساساتش را به شكلي پرشور و شديد ابراز كند. از او توقع نداشته باشيد كه هرچيزي را آشكارا بيان كند. به ندرت سفره دلش را براي كسي باز مي‌كند. تمايل دارد در روابطش وفادار باشد چون امنيت برايش مهم است از جدايي بيزار است و اصلا نمي‌تواند آن را تحمل كند. بايد سعي كنيد نسبت به او بي‌تفاوت نباشيد يا رفتار سردي با او نداشته باشيد. دوست داشتن او خيلي آسان است زيرا از خود ملايمت، حساسيت، خلاقيت، زيركي و شجاعت نشان مي‌دهد تا رضايت شما را جلب كند.

7. وسايل شما را تعمير مي‌كند
اگر آرامش و آسايش شما براي مردي مهم باشد، دوست ندارد حتي ذره‌اي تحت فشار باشيد. او تمام مسئوليت‌هاي شما را به گردن مي‌گيرد يكي از اين نشانه‌ها تعمير وسايل خرابي است كه مدت‌ها در خانه افتاده‌اند و شما هم فراموش كرده‌ايد. اين نشان مي‌دهد او براي كامل كردن زندگي با شما هر كاري كه از دستش ساخته است انجام مي‌دهد. در اين شرايط توجه كنيد اگر او موفق نشد وسيله‌اي را تعمير كند، هيچ وقت به او سركوفت نزنيد و او را تحقير نكنيد.
او غروري دارد كه مثل پوسته تخم‌مرغ ترد و شكننده است. قوي و داراي صفت مردسالاري است. هنگامي كه عصبي و بدعنق است اغلب تشخيص نمي‌دهد كه چقدر باعث ناراحتي و صدمه روحي ديگران كه حساس‌تر هستند مي‌شود و هنگامي كه خودش سرحال است توقع دارد همه اطرافيانش آنقدر توجهشان به او و كاري كه انجام مي‌دهد معطوف باشد كه همه اهداف و ديدگاه‌هاي خود را كنار بگذارند و حواس‌شان فقط جمع او باشد. اما اگر واقعا رؤياهايش را باور كنيد او دوستي ثابت‌قدم است و از شما دفاع مي‌كند و عملا تا پاي جان از شما حمايت خواهد كرد. او يك عاشق عادي و معمولي نيست و شما بايد قدر ماجراي عاشقانه او را بدانيد.

8. برنامه سفر براي آخر هفته
مردي كه به فكر برنامه‌ريزي براي رفتن به يك سفر در تعطيلات آخر هفته است يعني علاوه بر اينكه شما را دوست دارد نسبت به شما و عشق شما هم وفادار است و سعي مي‌كند اين عشق و علاقه كه بين‌تان وجود دارد را گرم‌تر و رابطه‌‌تان را صميمي‌تر كند. اين يكي از آن كارهايي است كه مردها وقتي آن را انجام مي‌دهند كه خيلي به فكر شما باشند. در چنين شرايطي يادتان باشد كه حتما پيشنهاد او را بپذيريد چون مطمئنا با شوق و ذوق فراواني برنامه اين سفر را ريخته است و توجه كنيد كه هيچ‌وقت سعي نكنيد پيشنهاد او را حتي ذره‌اي هم تغيير دهيد مثلا به او بگوييد كه به جاي سفر شمال كاش به باغ پدرت مي‌رفتيم!
براي او دنيا بر پايه عشق مي‌گردد و عشق براي او چيزي افسانه‌اي است. او عاشق‌پيشه و سخاوتمند است. او واقعا دوست دارد ببخشد و عطا كند اما هرگز اين لطف‌ها را بي‌سبب نمي‌كند، در عشق وفادار است و از شما هم توقع دارد كه وفادار باشيد. او در قبال صداقت و عشقي كه آنقدر با شدت و حرارت خواهان آن است مراقبت و حمايت خارق‌العاده‌اي نيز ارائه مي‌كند. اگر شما را دوست داشته باشد به خاطرتان مبارزه مي‌كند و در نهايت از صداقت و وفاداري دفاع خواهد كرد. كمي دمدمي مزاج است و پندارها و آرمان‌هايش آنقدر بزرگ است كه نمي‌تواند از تضادها و كشمكش‌ها در زندگي‌اش جلوگيري كند.

9. وقتي آشپزي مي‌كند
زماني را تجسم كنيد كه خيلي خسته هستيد يا كسالتي داريد. يك مرد عاشق در چنين شرايطي به جاي اينكه به جان شما غرغر كند و از شما توقع داشته باشد كه برايش غذا آماده كرده و خانه رامرتب كنيد به شما مي‌گويد عزيزم برو استراحت كن و هنگامي كه شما در حال استراحت كردن هستيد مشغول آماده كردن غذاي مورد علاقه شما مي‌شود. او با اين كار سعي دارد از زحمات شما قدرداني كند و نشان مي‌دهد كه سلامت شما برايش مهم است. اصولا مردها وقتي آشپزي مي‌كنند غذا را با عشق طبخ كرده‌اند. بهتر است از خوردن اينگونه غذاها لذت ببريد.
او فردي غيرتي، احساساتي، ملايم، دلسوز و البته هم‌درد است. اما او بيش از هر چيز ديگر نياز دارد كه احساس كند درك شده است. به او اعتماد كنيد و از بهترين صفات و خصايل او بهره‌مند شويد. به راحتي عاشق مي‌شود. خواسته‌‌هاي شما برايش بيش از خواسته‌هاي خودش مهم است. روحي خردمند دارد. قواعد اخلاقي او خاص خودش است بنابراين بهتر است اول دريابيد كه اين قواعد چه هستند تا بعدا جا نخوريد. خشن و خودراي نيست و معمولا حس همدلي شديدي نسبت به زنان دارد.

10. نان داغ براي صبحانه
مردها اصولا صبح تا شب در بيرون از خانه مشغول كار هستند اما در زماني كه در منزل هستند مي‌توانند كارهاي كوچكي را انجام بدهند كه نشانه‌‌ها و نتايج خوبي را همراه دارد. يكي از اين كارها خريد نان داغ براي صبحانه است. اين كار فقط وقتي انجام مي‌شود كه مردي بخواهد رابطه را به گرمي و صميميتي كه دارد حفظ كند. اگر همسر شما اين ويژگي را دارد شما واقعا خانم خوشبختي هستيد چون اين كار او نشان مي‌دهد كه علاوه بر اينكه شما را دوست دارد بلكه روش شما را در برقراري رابطه زناشويي‌تان نيز مي‌پسندد. اين حركت در حقيقت نوعي تاييد براي شماست كه بايد آن را جدي بگيريد.
او نياز به محبت، دلبستگي، تاييد شدن، احساس اطمينان، عشق، رفاقت و همنشيني دارد و اصلا دوست ندارد كه از او انتقاد شود. به هيچ‌وجه نمي‌تواند سردي روابط را تحمل كند. فوق‌العاده حساس است. زندگي با او خيلي آسان نيست و كمي حسود است و هيچ‌گونه خيانتي را نخواهد بخشيد و اين بدترين كاري است كه مي‌توانيد در حقش انجام دهيد. دوست دارد او را باور كنيد و قبول داشته باشيد كه حرف‌هايش منطقي است. در كار جدي است و با كسي شوخي ندارد اما اين سختگيري‌اش فقط تا زماني است كه به اطرافيانش اعتماد مي‌كند.

منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/60962/%D9%86%D8%B...
18 نفر این را می پسندند
مشاهده 0 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 8 دیدگاه
روزبه عسکرنژاد روزبه عسکرنژاد 20
9 سال پیش
معصومه  لطفی معصومه لطفی hamash dar hade harfeh.....!
9 سال پیش
مژگان --- مژگان --- ممنون
9 سال پیش
م(پرستو) غ م(پرستو) غ انشااله همه مردهای ایرانی اینقدر عاشق بشن تا خانواده های ایرانی گلستان شوند!!!!!!!!!
9 سال پیش
حسین * حسین * ▇ LIKE ▇ ▆ ▅ ▃ ▂
9 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب