شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز

م ه 9 سال پیش
شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز هایپرکلابز :

ما خود را چگونه می بینیم؟ بیشترین و شایع ترین کلمات و عباراتی که به کار می بریم، کدام هستند؟ احساسات ما در اغلب مواقع چگونه است؟ زمان خود را صرف چه کارهایی می کنیم؟ مشکلاتمان را چگونه و از چه طریقی حل می کنیم؟ این موارد و بسیاری موارد دیگر شاید کوچک به نظر برسند، اما همین چیزهای کوچک ما را ساخته و به دنیا نشان می دهد …
ما، همان چیزی هستیم که می گوییم، نشان می دهیم، انجام می دهیم و یا احساس می کنیم. طرز ایستادن ما، تن صدای ما و یا سطح انرژی ما، همگی به عنوان نماینده ای هستند که ما را به جهان معرفی می کنند! پس از این مقدمه، اینفوگرافیکی از شاخص موفقیت که توسط MaryEllen Tribby تهیه شده و توسط تکنولایف ترجمه شده را به شما معرفی می کنیم. وی این شاخص را پس از ملاقات و کار با موفق ترین و باهوش ترین کارآفرینان جهان و الهام گرفتن از آنها، تهیه کرده است. در این شاخص به تفاوت عمده ویژگی ها و صفت افراد موفق و افراد ناموفق پرداخته شده است.

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابزمحیط کار خود را لذت بخش کنیم
چگونه محیط کار خود را به یک محیط لذت بخش تبدیل کنیم؟ در این دوران سخت اقتصادی، یک دفتر کار لذت بخش می تواند یک امتیاز رقابتی برای تجارت و کسب و کار شما باشد.

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابزآیا استرس شما را می کشد؟
استرس‌ عبارت‌ است‌ از واکنشهای‌ فیزیکی‌، ذهنی‌ و عاطفی‌ که‌ در نتیجه‌ تغییرات‌ و نیازهای‌ زندگی‌ فرد، تجربه‌ می‌شوند. تغییرات‌ می‌توانند بزرگ‌ یا کوچک‌ باشند. پاسخ‌ افراد به‌ تغییرات‌ زندگی‌ متفاوت‌ است‌. استرس‌ مثبت‌ می‌تواند یک‌ انگیزش‌ دهنده‌ باشد در حالی‌ که‌ استرس‌ منفی‌ می‌تواند در زمانی‌ که‌ این‌ تغییرات‌ و نیازها، فرد را شکست‌ می‌دهند، ایجاد شود.

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابزتاثیرات تجارت الکترونیکی آنلاین
این اینفوگرافیک تاثیرات تجارت آنلاین در اروپا و آمریکا و اینکه چقدر مردم به این سیستم اعتماد دارند را می بینید. متاسفانه در ایران تجارت الکترونیکی هنوز جا نیفتاده و امیدوارم این موضوع فراگیر شود و همه بتوانند به راحتی این مسئله پی ببرند.

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز

ساير تصاوير

شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز شاخصهای واقـعی برای افـراد موفـق و ناموفـق - هایپرکلابز
منبع :http://20ist.com/archives/26263
17 نفر این را می پسندند
مشاهده 1 دنبال کننده
در حال نمایش 5 دیدگاه از 6 دیدگاه
...... ...... ...... ...... عاااااااالى
9 سال پیش
نغمه كهولت نغمه كهولت ممنون گلم
9 سال پیش
....... ........ ....... ........ ممنونم
9 سال پیش
مژگان مرتاض معصوم مژگان مرتاض معصوم ممنون جالب بود
9 سال پیش
*** * *** * rose
9 سال پیش
1 2 

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب