انجام ندادن این کارها، پشیمانی می آورد - هایپرکلابز

انجام ندادن این کارها، پشیمانی می آورد - هایپرکلابز هایپرکلابز :

حتما شما هم دوست ندارید که یک روز صبح از خواب بیدار شوید و ببینید که فرصت های زندگی تان را از دست داده اید و پشیمانی به سراغ تان آمده است. پشیمانی می تواند اعتماد به نفس را از شما بگیرد بنابراین اگر دوست دارید که از زندگی خود احساس غرور کنید، فرصت هایی را که در اینجا نام برده ایم از دست ندهید.

آرزوهایتان را دنبال کنید
یک بار جیم کری در مصاحبه ای گفت که پدرش کار مورد علاقه خود را فدای کاری که امنیت و درآمد بیشتری داشته کرد، اگر چه در آن کار هم موفق نشد. او در این باره به جیم کری گفت: «احتمال شکست در هر کاری وجود دارد بنابراین شکست در کاری که به آن علاقه داری بهتر از شکست در زمینه ای است که به آن علاقه نداری، پس این شانس را از دست نده و به دنبال کار مورد علاقه ات باش.» مهم نیست چه اتفاقی در زندگی ات خواهد افتاد، اگر به دنبال آرزوهایت باشی حداقل از انتخابی که کردی پشیمان نخواهی شد.

به دنبال عشق زندگی تان بروید
اگر در زندگی به فردی خاص تمایل دارید، به جای این که سالها منتظر باشید تا ابراز احساسات او را ببینید، خود قدم جلو بگذارید. بله، احتمال شنیدن جواب منفی نیز وجود دارد ولی حداقل تکلیف خودتان را می دانید و در آینده احساس پشیمانی از کاری که نکرده اید، به سراغ تان نخواهد آمد.

به دعوت دیگران پاسخ مثبت دهید
حتی اگر فردی اجتماعی و با روابط عمومی بالایی نیستید، به برخی از دعوت های دیگران پاسخ مثبت دهید، شما هم مانند دیگران باید از لحظات خود خاطره بسازید. با پاسخ مثبت دادن به دعوت دیگران، بیشتر از آنچه فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت، به علاوه برای خانواده و دوستان خود نیز موضوعی برای تعریف کردن دارید. تجربه های شیرین زندگی تان را با گفتن «نه» از دست ندهید.

ورزش کنید
شاید اکنون از روزی یک ساعت دویدن روی تردمیل خوشحال نباشید اما در آینده ای نزدیک از این که به بدن خود تحرک داده اید، راضی خواهی بود. بنابراین اگر امروز ورزش نکنید، سالها بعد پشیمان خواهید شد. با ورزش کردن نه تنها بیماری ها را از خود دور می کنید بلکه انرژی کافی برای فعالیت و انجام کارهایتان را نیز به دست خواهید آورد. بنابراین حال که جوان هستید، تحرک داشته باشید تا هنگام پیری پشیمانی به سراغ تان نیاید.

پول تان را جمع کنید
به جای خرج کردن تمام پول تان برای لباس های آخرین مدل، مقداری از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

دیگران را ببخشید
بعضی ها شایستگی بخشش را ندارند اما اگر شما سر موضوعی کوچک از دست دوست، خواهر یا برادرتان عصبانی هستید، بهتر است هر چه زودتر کدورت ها را کنار بگذارید و طرف مقابل تان را ببخشید، در غیر این صورت آنها را به سادگی از دست خواهید داد، چیزی که در آینده حسرت اش را می خورید. بنابراین غرور خود را کنار بگذارید و آنها را برای کاری که انجام داده اند، ببخشید.

به مسافرت بروید
علارغم این که باید در جمع کردن پول تان محتاط باشید، از خرج کردن آن نیز نباید بترسید. پول خود را خرج چیزهایی که به آن علاقه دارید مانند مسافرت یا رفتن به کنسرت، کنید. با این کار نه تنها به خودتان هدیه می دهید بلکه خاطره ای می سازید که سالها بعد از مرور آن خوشنود خواهید شد. هنگام پیری آنچه برای شما اهمیت دارد، خاطره است نه پول های داخل بانک تان، بنابراین خوشگذرانی برایتان واجب است.

باز هم تاکید می کنیم، برای این که در آینده از کرده و نکرده های زندگی خود احساس پشیمانی نکنید، به دنبال کارهایی باشید که به شما احساس شادی و غرور می دهد. زندگی کوتاه تر از آنچه فکرش را بکنید، است.

منبع :http://www.bartarinha.ir/fa/news/223537/%D8%A7%D9%...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب