چرا به آدم‌های مثبت در زندگی‌مان نیاز داریم؟- هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
چرا به آدم‌های مثبت در زندگی‌مان نیاز داریم؟- هایپرکلابز هایپرکلابز :

یکی از اشتباهات بزرگی که افراد مرتکب می‌شوند این است که نمی‌دانند شادی یک انتخاب فردی است. اما هر انتخابی، تحت نفوذ کسانی است که در زندگی ما هستند. اگر این مداخله‌گرها را به‌طور مثبت‌تری تغییر دهید، می‌توانید به‌طرز شگفت‌انگیزی شانس شادی و موفقیت را برای خود افزایش دهید.
ارتباط اجتماعی مثبت، بزرگ‌ترین عامل شادی پایدار است. خوش آمدگویی به ورود افراد جدید به دنیای‌تان، می‌تواند یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های شما برای شادی باشد که خودتان ایجادش می‌کنید. این فرد ممکن است یک مشاور حرفه‌ای خانواده باشد یا یک پیش‌کسوت یا یک انسان معمولی که برای‌تان محترم است و نگرش مثبتی را که می‌خواهید الگوی‌تان باشد دراین فرد موجود است.
یک شخص مثبت، رفتارهای ممتازی خواهد داشت که به مرور زمان به شما هم سرایت خواهد کرد. این فرد الگوی قدردانی و سپاسگزاری خواهد بود. او هر روز شادی و لذت را جستجو خواهد کرد و سعی می‌کند درنوع خودش بهترین باشد. شما هم از فعال بودن و احساس مربوط بودن به دیگران، لذت خواهید برد.
درمورد افراد منفی پیرامون‌تان فکر کنید. این‌ها کسانی هستند که در زندگی‌شان روی چیزهای بد متمرکز می‌شوند و شما را هم وادار به چنین کاری می‌کنند. شما در شرایطی رها خواهید شد که باید مدام دنبال مشکلات جدید برای نگران بودن بگردید. مداخله‌گرهای منفی به راحتی لبخند نمی‌زنند و نمی‌خندند. در حفظ روابط مشکل دارند و استرس را بیشتر به‌عنوان یک تهدید می‌بینند تا چالشی که باید آن را پذیرفت. از این‌ها دوری کنید!
شادی یک انتخاب است. اما نیاز داریم تا افراد دیگری مدام این انتخاب را به ما یادآوری کنند، مخصوصا وقتی که زندگی ما را به مبارزه می‌طلبد. درمورد افرادی که می‌شناسید و می‌توانند تاثیر مثبت روی شما بگذارند فکر کنید و زمان بیشتری را با کسانی که شادی‌تان را بیشتر خواهند کرد و شما را به سمت موفقیت‌های بزرگ‌تر سوق خواهند داد، سپری نمایید.

منبع :

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب