راهکارهای مدیریت مالی همسران خوشبخت - هایپرکلابز

ندا نظام ابادی 7 سال پیش
راهکارهای مدیریت مالی همسران خوشبخت - هایپرکلابز هایپرکلابز :

پول عامل اصلی جدایی زوج‌هاست. اما خبر خوب؟ اگر شما در امور مالی خود ماهر شده و آن را با شریک خود نیز به اشتراک بگذارید، به تعدادی زیادی از موانع راه خود غلبه می‌کنید.


آن‌ها در مورد پول صحبت می‌کنند.

زوج‌های شاد زمانی را برای صحبت درباره‌ی پول کنار می‌گذارند. آن‌ها بر اساس منابع مالی خود و همسرشان برای خود اهدافی قرار می‌دهند.


آن‌ها نوع پول یکدیگر را می‌شناسند.

ازلحاظ روان‌شناسی شش نوع مختلف پول وجود دارد. زوج‌های شاد نوع پول خود و همسرشان را می‌شناسند. آن‌ها تلاش نمی‌کنند فرد مقابل را تغییر دهند بلکه سعی می‌کنند تا یک روش میانه بیابند.


آن‌ها یک حساب بانکی مشترک دارند.

زوج‌های شاد یک حساب مالی مشترک دارند که برای نیازهای ضروری زندگی است مانند هزینه‌ی اجاره‌ی خانه یا رهن، وسایل موردنیاز، خواروبار، لوازم بهداشتی و ...


آن‌ها حساب‌های بانکی جداگانه‌ای نیز دارند.

این افراد حساب بانکی و کارت اعتباری جداگانه دارند. زوج‌های شاد ارزش استقلال، آزادی انتخاب، اعتماد متقابل و احترام به یکدیگر را می‌دانند. آن‌ها هر حرکت یا خرید فرد مقابل را دنبال نمی‌کنند.


آن‌ها زبان عشق هم را می‌فهمند.

عشق با پول چه خواهد کرد؟ افراد عشق خود را با اختصاص دادن زمان، نوازش فرد، انجام کاری برای او، تصدیق فرد و یا خریدن هدیه نشان می‌دهند. درک زبان عشق فرد مقابل سبب می‌شود زوج‌ها هدف فرد مقابل از پس‌انداز، خرج کردن و سرمایه‌گذاری را متوجه شوند.


آن‌ها امنیت دارند.

هیچ‌چیز بیشتر از حس ناامنی مالی یک رابطه را پراسترس نمی‌کند. امنیت، ازجمله امنیت مالی، از عشق مهم‌تر است. زوج‌های موفق برای خود یک پس‌انداز داشته و این سبب می‌شود که حس امنیت، خوش‌بینی و آرامش خیال داشته باشند


آن‌ها می‌دانند پول وسیله است نه هدف.

زوج‌های شاد می‌دانند پول ابزار است، راهی برای تبادل خدمات و کالا. آن‌ها می‌دانند درنهایت پول هدفشان را به آن‌ها نمی‌دهد. آن‌ها از پول برای رسیدن به اهداف، سفر و تجربه‌ی دنیای اطراف، یادگیری و سلامتی استفاده می‌کنند.


آن‌ها پولی برای شادی دارند.

زوج‌های شاد همیشه مقداری پول برای شادی و تفریح کنار می‌گذارند، مقداری سرمایه‌ی قابل‌برداشت که برای خرج کردن آن نیازی به نگرانی یا فکر نیست.


آن‌ها تعادل دارند.

این زوج‌ها صرفه‌جو هستند اما پول را تنها پس‌انداز نمی‌کنند. آن‌ها بخشنده هستند اما بی‌ملاحظه خرج نمی‌کنند. آن‌ها راه میان کار و سرگرمی و خط میان پس‌انداز، خرج کردن و سرمایه‌گذاری را درست طی می‌کنند.

ساير تصاوير

راهکارهای مدیریت مالی همسران خوشبخت - هایپرکلابز
منبع :http://hyperclubz.com

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب