تمرینات ورزشی تصویری برای باریک شدن کمر و اب کردن چربی پهلوها- هایپرکلابز

sh mortazavi 9 سال پیش
تمرینات ورزشی تصویری برای باریک شدن کمر و اب کردن چربی پهلوها- هایپرکلابز هایپرکلابز :

این پست شامل چند تمرین موثر برای آب کردن چربی های پهلو و همینطور تقویت و فرم دادن به پلوها که برای درک بهتر همراه با عکس می باشد .قبل از انجام هرگونه حرکت ورزشی بهتر است بدن را حداقل ۱۰ دقیقه با نرمش و حرکات کششی گرم نمائید و حداقل نیم ساعت قبل از تمرین غذا و مایعات میل نکنید و درصورت امکان از مواد قندی مانند خرما ،‌ انجیر خشک و … استفاده نمائید.

روی تشک دراز بکشید. کمرو باسن روی زمین قرار می گیرد.شانه ها و پا ها را از زمین جدا کنید و دست راست و پای چپ را به هم نزدیک کنید.(تا آنجا که می توانید آن پایی که خم نمی شود را صاف و نزدیک تر به سطح زمین نگه دارید)
به پهلوی راست روی زمین دراز بکشید . وزن بدن را روی ساعد دست راست قرار دهید . سعی کنید بالا تنه را به سمت شکم خم کنید و همینطور پای چپ را بالا و به سمت شکم نزدیک کنید. این تمرین را برای پهلوی چپ نیز تکرار کنید.
به پهلوی راست روی زمین دراز بکشید . وزن بدن را روی دست راست قرار دهید . سعی کنید بالا تنه را به سمت شکم خم کنید. این تمرین را برای پهلوی چپ نیز تکرار کنید.
بایستید و با یک دمبل کار کنید .

ساير تصاوير

تمرینات ورزشی تصویری برای باریک شدن کمر و اب کردن چربی پهلوها- هایپرکلابز تمرینات ورزشی تصویری برای باریک شدن کمر و اب کردن چربی پهلوها- هایپرکلابز تمرینات ورزشی تصویری برای باریک شدن کمر و اب کردن چربی پهلوها- هایپرکلابز
منبع :http://mod20.ir/makeup/717

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب