اولیویرا: شانس کمی داریم اما می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم- هایپرکلابز

سجاد یعقوبی 7 سال پیش
اولیویرا: شانس کمی داریم اما می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم- هایپرکلابز هایپرکلابز :

آنتونیو اولیویرا ملقب به تونی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های الاهلی عربستان و تراکتورسازی ایران اظهار داشت: بازی سختی مقابل تیم الاهلی عربستان داریم، چرا که این تیم و الاهلی امارات ۲ تیم برتر گروه ما هستند. ما روی کاغذ شانس کمتری نسبت به حریفان‌مان داریم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از شانس کم خود نهایت استفاده را بکنیم.

وی افزود: در زمین مسابقه مقابل تیم قدرتمند الاهلی و هواداران زیاد این تیم تلاش خواهیم کرد تا نتیجه ایده‌آلی را کسب کنیم. با بردهای شیرین هفته‌های اخیر با روحیه و اعتماد به‌نفس بسیار بالا پا به زمین مسابقه می‌گذاریم. تراکتورسازی از تمرکز و سازماندهی خوبی بهره می‌برد و می‌تواند ضمن ارائه یک بازی خوب یکی از شانس‌های صعود به مرحله بعد مسابقات باشد.

سرمربی تیم تراکتورسازی با بیان اینکه الاهلی یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ عربستان است، یادآور شد: الاهلی با سرمایه‌گذاری خوبی که در بخش تیم‌های پایه کرده با تیمی قدرتمند راهی این دور از مسابقات شده است. حضور در جمع بالانشینان جدول لیگ عربستان نیز حاصل این سرمایه‌گذاری ایده‌آل است.

مهدی کیانی، کاپیتان تیم تراکتورسازی هم که در این نشست حضور داشت، گفت: خوشبختانه از لحاظ بدنی و روانی شرایط خوبی داریم. ما همه تلاش خود را می‌کنیم دست پر به ایران برگردیم و با برد راهی تعطیلات سال نو شویم.

منبع :http://mr90.ir/clan/news/nGOaY2M/%D8%A7%D9%88%D9%8...

ارسال مطلب به هایپرکلابز

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب